Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szereted a Jobbikot?

Miért nem szereted a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Nos. Előre mondom hogy Jobbikos vagyok, ahol lakom tag is vagyok, gyűlésekre is járok és segítem a munkájukat. Érdekelne más pártok szímpatizánsainak a véleménye róla.

Tényleg értelmes véleményeket várok. Hagyagoljuk a "mert budüs rasszisták vagytok" szöveget. Én benne vagyok. Ismerem a Vonát is meg a többieket, tudom hogy nem így van.

Gyöngyöspatán is dolgoznak a cigányok erdőtelepítés van. Az már más hogy nem tetszik nekik a dolog.

A programjukkal kapcsolatban érdekelne még a véleményetek és hogy miért inkább olyan pártra szavaztok (fidesz,mszp) ami már bebizonyította, hogy nem képesek kormányzásra.

"de akkor is büdös nácik vagytok" tényleg hanyagoljuk mert már kaptam eleget. Annak ellenére hogy nem 1 cigánnyal vagyok jóban.


2011. nov. 13. 15:01
1 2 3 4 5 6
 41/58 Heckler ***** válasza:
51%
Amúgy ha legközelebb másokra fröcsögsz cigányozás vagy zsidózás miatt, esetleg a kulturált viselkedés hiánya miatt problémázol, ezt a hozzászólásodat fogom mutogatni neked.
2011. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
63%

"Nos. Előre mondom hogy Jobbikos vagyok,"


nos, akkor előre mondom, hogy hiába válaszolnék, úgy sem lenne értelme.

2011. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
65%

"Csöppet jól beváltabb, mint a manapság divatos szia, a helló, hi."


Leginkább az ilyen Heckler féle szimpatizánsaikat rühellem, akik egy lázadó tizenéves szintjén vannak, mikor politizálnak.

2011. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
50%

"hogy tettem kritériumokat azt egyből nincs ellenzéki komment. "


miért, a Jobbik már kormányon van? :)

2011. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
65%

"A jobbik mögött nagyon komoly értelmiség áll, sajnos nem vállalják az arcukat"


ha nem vállalják, hogy Jobbikosok, honnan veszed, hogy komoly értelmiség áll mögöttük?

2011. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
50%

"a másik meg hogy nem szélsőjobb. Mond el miért az?"


mert a politológiában a szélsőjobbra szokták sorolni azokat, akik a nacionalizmust helyezik mindenek fölé.


Egyébként érdekes, mert a Jobbik sokszor inkább szélsőbal retorikát használ, némi cigányozással megspékelve.

2011. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
70%

"Nem lehet hogy te valami neoliberális felfogású élőlény "nem magyar ember" vagy, ugyanis a magyar emberek számára a neoliberális dogmák állnak szöges ellentétben. "


Na meg az ilyen szavazóbázis is elég kiábrándító. Aki nem Jobbikos és nem imádja őket, az máris nem magyar.

Ez taszító.


Ébredj fel, a világon nem csak neoliberalizmus van, meg szittya kereszténység...

2011. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
46%

"Akinek nem inge az ne vegye magára. "


A gond csak ott van, kedves proli, hogy te a kommentedben mindenkit neoliberálisnak neveztél és "nem magyarnak", aki nem a Jobbikkal ért egyet...

2011. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
70%

"A baj ott van, hogy soha bele sem olvastatok a programba, azt sem tudjátok mit is akarnak, csak zsigeri a gyülöletetek, amit meg ugye nehéz kommunikálni."


1. elolvastuk, nem tetszett, mert nem a valóságban élnek, hanem gy álomvilágban. már leírtam neked a kérdésedben is, hogy nem fogok pontokat bemásolni, mert ha magadtól nem érted, hogy mi a baj velük, akkor mástól sem fogod megérteni...

2. a gyűlöletet a legkönnyebb kommunikálni, te is épp azt csinálod :)

3. tanulj már meg rendesen magyarul, baxomaszád

2011. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
70%

"mert az a demagógia miatt van!"


amiatt létezik az egész párt...

2011. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!