Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van köze a Fidesznek ahhoz,...

Van köze a Fidesznek ahhoz, hogy az Rtl Klub jövő héttől leveszi műsoráról a Heti Hetest?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Sokaknak nem tűnt fel, de nemcsak a kisembereket sújtja a recesszió! Embereket bocsátanak el a világon szinte mindenhol. Ezért csökken a fogasztás, mindenki igyekszik összébhúzni a nadrágszíjat. A kisemberek is, a cégek is. Kevesebbet költenek reklámra, kevesebb a TV2 és az Rtl bevétele is. A kisebb nézettségű műsorokat muszáj levenniük a napirendről, és helyette mást kell kitalálniuk, vagy küldhetik el az embereket ahogy a TV2-től is elküldtek mostanában 80 embert! A heti hetes egy szélsőségesen elfogult, de mostanra már dögunalmas műsor. A rajongótáboruk már a töredéke annak, ami volt. Nagyon sok évente szoktam egy picit bele-belenézni egy-egy adásba. Unalmas is, utálom is a pofájukat mint a szart. Sokan vannak így ezzel, nem gazdaságos az Rtl-nek a működtetésük. Ennyi. :)
2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
4%
20.45! Várd ki a végét! A Klubrádió felszámolása már eldöntött tény. Olyan pályázatot írtak ki, amit nem nyerhet meg. Én abban se lennék olyan biztos, hogy egy év múlva is lesz még ATV. Látszatból talán eltűrik még, hogy ne lehessen azt mondani, hogy a médiatörvény mégse az igazi. Ha majd nagyon útban lesz az ATV, ezer mód van rá, hogy vagy félretolják, vagy beállítsák a sorba.
2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, hát akkor szépítgessétek a helyzetet, ha ez titeket megnyugtat."


Jó, akkor provokálj tovább, ha téged ez megnyugtat :)


eszem ágában nincs védeni a rühes fideszt, sőt legszívesebben kiirtanám őket, de az ilyen provokátorokból is elegem van...

2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
A Fábry-Showdert is levették az Rtl Klubon a műsorról. Gondolom, ez is a fideszdiktatúra eredménye.
2011. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
21.00: Most az miért provokáció, ha nekem ez a véleményem? Téged minden ellenvélemény provokál? Én nem provokálok, legfeljebb tévedek.
2011. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

A Házon kívül pont nem hulladék műsor! Azokat firtatja, amiket a fejesek szívesen hagynak figyelmen kívül, pl. putri állapotok a Keletin, naponta életveszélyben lévő emberek (egy Győr közeli óvoda évek óta rimánkodik egy zebráért, mert kész mutatvány átkelni az úton pl. a kicsikkel, mert az autósok többsége b*szik megállni és átengedni az embereket).

A XXI. század is jó műsor.

Ami hulladék műsor, az a Való Világ.

2011. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
Fábryról csak annyit, hogy átkerül a neki való helyre, a hivatalosan is a Kormány irányítása alá tartozó MTV-hez. Legalábbis ezt olvastam.
2011. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%
Én szerettem a Heti hetest, mert jókat rötyögtem vasárnaponként az ökörködéseken, de azért nem látnék a megszűnésben mást, mint ami: az RTL pénzhiány miatt megválik a kevésbé nézett műsoroktól, és a Heti hetes is ezek közé sorolható. Vagy szerintetek a Reggeli is politikai okok miatt tűnt el? Ez egy kereskedelmi tévé, pont leszarják, hogy egy műsorban milyen politikai nézetek hangzanak el, amíg hozza a pénzt.
2011. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is unalmas lett, pedig régebben én is sokat néztem, de teljesen leeresztett. Amúgy nem a fideszt kell belelátni, hanem csak gondolj arra, hogy a két kereskedelmi csatorna közül az rtl az, amelyik felszokta ismerni, hogy mire van igény és mire nincs és ennek megfelelően változtatnak is mindig. Gondolom most is ez történt. Ha a tv2 lenne, nyilván még húznák-halasztanák, ide-oda rakosgatnák, majd mikor már mindenki a másik csatornát nézi abban az időpontban 2 éve, akkor a fejükhöz kapnának, hogy lehet valamit változtatni kéne?
2011. nov. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy tök az lett vele, mint a Jáksó rádiós műsoraival. Az is sok éve még tök poén volt, meg olyan jó bejátszások voltak, szerettem, de ha manapság autózok, ha meghallom, már a dühroham kerülget és kapcsolok el, hogy nem igaz, hogy az a faszi 10éve ugyanazokat a poénokat süti el minden áldott műsorban? Van ilyen, semmi sem tart örökké, ha mindig ugyanaz megy ráunnak az emberek.
2011. nov. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!