Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van köze a Fidesznek ahhoz,...

Van köze a Fidesznek ahhoz, hogy az Rtl Klub jövő héttől leveszi műsoráról a Heti Hetest?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5%

"Szerintem is unalmas lett, pedig régebben én is sokat néztem, de teljesen leeresztett. Amúgy nem a fideszt kell belelátni"


Há' dehogynem. A fidesz miatt lett unalmas!!

2011. nov. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%
Nekem aztán baromira nem fog az a műsor hiányozni...
2011. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
30%

"A Fábry-Showdert is levették az Rtl Klubon a műsorról. Gondolom, ez is a fideszdiktatúra eredménye."


Az nem valószínű, mert Sanyi bácsi nem kicsit nyalta a fidesz és viktor seggét!

2011. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, hölgyeim, és uraim, jobb lesz így nekünk. Dupla adag valóvilágot, meg alekoszt kapunk legalább, azok épületesebb műsorok. Ez kell nekünk, nem holmi fókusz, meg házon kívül... A valóvilág a cél. Kurv@k, cigányok, igénytelen nagyképű idióták. Ez a jövő kérem!
2011. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
26%
Én személy szerint Nagyon szeretem a Heti Hetest. Sokat nevetek rajtuk. Egyébként észrevettétek, hogy az Rtl Klub-bon az esti híradóban nem lehet hallani a belföldi politikáról? Szerintem a Heti Hetes is erre a sorsra jut ,én sajnálnám mert bírtam őket.
2011. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%

"Ez kell nekünk, nem holmi fókusz, meg házon kívül..."


Hol van itt szó a fókuszról? Mert ennyi erővel mivel értelmesebb a heti hetes, hogy a lepukkant öreg alkoholista nagy színészek évek óta ugyanazokat a lapos poénokat nyomják?

2011. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

A nemzeti népnek midig volt egy kifújó szelepe, ha a politikával elégedetlenek voltak. A Kádár érában Hofi volt az éllovasa, hiszen nyíltan kritizálhatta a rendszert és mégsem csukták le, ítélték pénzbírságra. Rendszerváltás után is voltak jó néhányan és a heti 7-es is ezek között volt. Ha talpra tudnak állni és valóban újra kezdik, akkor nincs mögötte "politika". Ha nem akkor a kétkedőknek lesz igaza.

(A M1, M2, D1, és a D2 már úgy is Fidesz felügyelet alatt van, csak meg kell nézni egy reggeli műsort, amelyben minden tökélete és jó amit Viktorék csinálnak - a diktatúra is így kezdődik.)

Várjuk ki a végét.

2011. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%
Én nézném, ha nem a piás lerobbant Bajor ülne benne, meg a Verebes fújtatna, meg a vén Juci kimeredt halszemmel bámul maga elé. Basszus nem elég, hogy ezek a lepukkant emberkék vannak benne de még a szöveg is ugyanaz, amióta elindult a műsor. Kit érdekel, hogy mit kritizál? De némelyikre mikor ránézek és hallom, úgy vagyok vele, hogy jaj basszus lehet, hogy régen nagy szám volt, de inkább küldjék már vissza a piájával a sarokba.
2011. nov. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!