Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van köze a Fidesznek ahhoz,...

Van köze a Fidesznek ahhoz, hogy az Rtl Klub jövő héttől leveszi műsoráról a Heti Hetest?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Januárba újra kezdik elvileg. Ha nem akkor a viktatúrának köszönhetjük.
2011. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én az újrakezdés időpontjáról áprilist hallottam, de ki tudja mi lesz addigra...
2011. nov. 13. 20:16
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Mivel az adó 51 %-a Fidesz kézben van,elképzelhető. Finoman működik a média törvény.
2011. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%

Elvileg újra kezdődik majd jövőre.

Őszintén?

Én nem sajnálom, hogy leveszik. Már nagyon unalmas, hogy ugyanazokat a poénokat hallani, ugyanazok szájából.

Ha újítottak is, az is balul sült el.

Egyébként rühellem a Fideszt, de a heti7es über elfogultságát is.

2011. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem ismerem a konkrét hátteret, de az elmúlt másfél év történései alapján nyilvánvaló az összefüggés. Egy centrális politikai erőtérben, azaz egy központosított önkényuralmi rendszerben előbb-utóbb mindent és mindenkit egyirányúsítanak. A kétharmados választás eredménye azt jelenti, hogy a FIDESZ-en kívül nincs élet Magyarországon. Ez éppen úgy igaz egy milliárdos állami megrendelésre, mint egy falusi iskola takarítónői állására vagy éppen egy tévéműsorra. Ha az RTL netán nem állna be a sorba, akkor ellehetetlenítenék, felszámolnák. Erre volt jó a sokat bírált médiatörvény egyebek közt. Mondhatnám a cinikus miniszterelnöki szóvivővel, hogy ezt akarták a zemberek. Hát most megkapták!
2011. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Gyakorlatilag a kutya sem nézi már ezeket a műsorokat, ezért veszik le. lásd: heti hetes, reggeli, fél 2, híradó,század,házon kívül. Mind csupa felületes, semmitmondó hulladékműsor.
2011. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ideje, hogy leveszik a műsorról. Az első kettő-három évben nagyon élveztem, nagyon ültek a poénok, de mára szerintem "elfáradt". Évek óta alig nézem.


Tulajdonképpen kit érdekelnek az ezeréves színházi sztorik, történetek? Engem ugyan nem...


Ezenkívül full "egyoldalú", azon belül hogy "lapos", még "balra is húz".


Ha nem képesek megújulni, akkor menjenek. Fidesz ide, vagy oda...

2011. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

"a FIDESZ-en kívül nincs élet Magyarországon. Ez éppen úgy igaz egy milliárdos állami megrendelésre, mint egy falusi iskola takarítónői állására vagy éppen egy tévéműsorra"


ez konkrétan hazugság. újból leszögezném, hogy a Fideszt kártékonynak tartom, de az ilyen szintű elfogultságot is.

Pontosan ilyesmi ment a heti7-esbe.

2011. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

"Ha az RTL netán nem állna be a sorba, akkor ellehetetlenítenék, felszámolnák."


Hát, akkor e szerint a teória szerint az ATV-t porig rombolnák és behintenék sóval...

Emberek, azért ennyire paranoiásnak nem kéne lenni...

Én nem vagyok egy elkötelezett jobboldali, de azt is el kéne ismerni, hogy anno a jobboldalnak is jaj volt, ha az éppen nem tetszett a regnáló uraknak...

Sajnos ma Magyarországon a kultúrát is a politika (a mindennapi és nem kultúrpolitika) határozza meg.

2011. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Jó, hát akkor szépítgessétek a helyzetet, ha ez titeket megnyugtat. Ezt csináltátok a választás előtt is, hogy nem is lesz kétharmad, meg nem is lesz olyan rossz, ha mégis. Most már mindenki látja, hogy mi van. Így nyugtatgattuk magunkat a Kádár-rendszerben is, hogy hát nem is volt olyan jó műsor az az izé, most a Heti hetes, nem olyan nagy baj, ha megszüntetik. Ez csak egy önbecsapás. Egyébként én se néztem, nem is szerettem kezdettől fogva, de itt szerintem nem is erről van szó.
2011. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!