Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez? Másfél éves...

Miért van ez? Másfél éves kislányom 3 napja reggelente nem hajlandó tápszert enni. Este, fürdés után szó nélkül megissza, reggel nem hajlandó. Nagyon el vagyok keseredve. Mit csináltatok, hogy újra egyen rendesen?

Figyelt kérdés
Mielőtt ez bekövetkezett volna, próbáltam áttérni a HA-s tápszerről a Milupa gyerekitalra, de az túl édes volt neki. Most visszatértem a HA-ra, de így se issza reggel. Gyümölcslevet viszont igen, meg pirítóst is eszik.De kéne neki még a napi fél liter tej. Meg se kóstolja, látja, hogy fehér, és eltolja.
2010. jún. 3. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd neki, mert akkor lassan este sem fogja elfogadni!

Nem fél liter tej kell neki, hanem tejtermék! Azaz adhatsz neki túrót, joghurtot, sajtot is helyette. Ha nem kéri reggelire, adj neki joghurtot, lehet ivójoghurtot is kapni!

2010. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másfél éves gyereknek én már egyszer sem adnék tápszert. Látod, milyen szépen reggelizik-nyilván azt, amit Ti. HAdd egye hát azt, ami szeretne.., esetleg Ti is fogyasszatok több tejterméket.. De neki nem kell fél liter tej... Sok sajt, túró.. (ha tudnád, mi mindenben van tej, nem aggódnál.. Bezzeg, aki tejfehéreje allergiás, tudja, hogy alig ehet valamit) NYugi, jól csináljátok.
2010. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igaz, nem tej, hanem tejtermék. Csak az a baj, hogy a túrót nem eszi, a sajtot imádja, de nem tud annyit enni belőle, amennyit kellene pótlásképen. A joghurtot most újra megpróbálom, legutóbb nem ette azt sem meg. Akkor most pár napig nem is ajánlom neki reggel, azért joghurtot veszek.
2010. jún. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!