Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha útlevelet csináltatok...

Ha útlevelet csináltatok másfél éves kislányomnak, akkor mindkét szülőnek be kell menni, vagy egyedül is el lehet intézni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
18 éves korig mindkét szűlő aláírása szükséges az útlevélhez.
2010. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
útlevélnél mindenképp kell mind a 2 szülő. egyéb esetekben elég az egyik törvényes képviselő.
2010. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csináltattam a lámyomnak 7 éves, és nem kellett apuka hozzá. Jó is volt mert pár éve nem láttuk és elég bonyolult lett volna. Én is úgy tudtam, hogy kell és meg sem kérdezték az okmányirodában, hogy mért nincs ott.
2010. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
személyi igazolványt csináltass inkább.ott nem kell ott lenni mind két szülőnek és az ingyenes.az utlevélért fizetni kell.ha csak uniós országba akartok utazni elég a személyi is.én nem rég csináltattam 7 hós kislánykámnak.
2010. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!