Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehez mit szoltok?

Ehez mit szoltok?

Figyelt kérdés
[link] [link]
2011. nov. 29. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
A szokásos hazugság! Ebben a számokban benne vannak a 4 órát négy hónapig végző közmunkások is!6 közmunkás felel meg egy 8 órás munkaerőnek.
2011. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

A válasz: közmunkaprogram


Nem áll mögötte termelő tevékenység, csak a statisztikai adatok kozmetikázására alkalmas.

2011. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen korrekt. Én is ezt tapasztalom minden nap. Annyira rendben mennek a dolgok, amennyire csak lehet. Nem is értem, miért van egy-két elégedetlenkedő /Áhhhh pfff... rendbontók :)/ az országban.
2011. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ezek az adatok hamisak? A fidesz a KSH-át is a "kezében tartja"? HÜLYESÉG!
2011. nov. 29. 15:27
 5/17 anonim ***** válasza:

www.párt.hu internetes oldalak

a www.ideológiai maszlag.hu és a www. manipuláció.hu

oldalak aloldalai.

2011. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
7/7 - Lehet,hogy igazad van.,Nem tudom. Az én véleményem az,hogy ezek az adatok nem manipuláltak. Miért tennék? Ha az lenne akkor több %-os "javulást" irtak volna bele.
2011. nov. 29. 15:49
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor szerintetek ezek az adatok hamisak? A fidesz a KSH-át is a "kezében tartja"? "


nem érted a lényeget.


Az "adatok" valósak, csak a hosszútávú munkanélküliségi problémákat nem mutatják ki, ugyanis a közmunkaprogram miatt jött ki ez az eredmény.

2011. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj, hogy ezekkel a statisztikákkal meg lehet etetni egy csomó embert, mert így eszük ágában sem lesz a dolgok mögé nézni (lásd: kérdező)
2011. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
63%
A mocskos hazudós férgek, nem baj még úgy is lesznek tüntetések és kint leszünk!
2011. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Természetesen a KSH is a kormány kezében van.

A statisztikusok ismerik a mondást: statisztikával mindent be lehet bizonyítani és mindennek az ellenkezőjét is.

Ha rossz a mintavétel,akkor nem valós adatok jönnek ki.

Ez pedig erősen kozmetikázott! A valóság,hogy inkább a munkanélküliség nőtt.

2011. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!