Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor árt az országnak,...

Orbán Viktor árt az országnak, vagy használ?

Figyelt kérdés
Az indoklás is érdekel, de nem muszáj.
2009. máj. 13. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ja és nem ő sz.rta el az országot,ezt épp eszű emberek belátják.Csak persze vannak fanatikusok.Ha lehetne szavazni akkor rá szavaznék,nem azért mert fidesz-es vagyok,hanem mert elegem van az mszp-ből.Amit most csinálnak az csak arra jó,hogy hatalmon maradjon az mszp és tudjanak még lopni,mert másra nem.Csak dolgozz mint egy állat míg mások csak lopnak,a bűnözők is közéjük vegyülnek(a parlamentbe).A rendszer korrupt,nem szidom a jó anyjukat,nem kívánom halálukat hanem azt,hogy éljenek sokáig üres zsebből!
2009. máj. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a jó cselekedetei a rosszakat éppen ellensúlyban tartják, szóval kb. semleges. Egyben árt és használ. Attól függ, hogy melyik rétegről beszélünk.
2009. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok egyik pártnak sem a híve,de OV sem különb,mint a többi politikus.Őt is a hatalom érdekli,és olyan igéreteket tesz,amiről Ő is tudja,hogy betarthatatlan.Adótcsökkent,de nem lesznek elvonások.Egymillió munkahelyet teremt ( igaz,azt nem mondta,hogy hány év alatt,)Bajnai is megakarja menteni a munkahelyeket,de egyikük sem beszél arról,hogy honnan lesz piaca a termékeknek,honnan lesz vásárlóerő.


Ami pedig a hozzászólásokat általában illeti,ők éppolyan fanatikusok,mint a többi párt hívei,de ők még becsmérlik is azt,aki nem ért velük egyet.Tiszteljük a másik eltérő véleményét!

2009. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
1998-2002 között a FIDESZ-kormány használt az országnak, akkoris, ha ezt az MSZP-SZDSZ kormány sokmilliárd forintnyi adó propagandára fordításával cáfolni igyekszik. Az egyének lehet, hogy tényleg nem minden esetben éltek tényleg jobban. Mindenesetre próbálták a munkát tényleg előnyben részesíteni az inaktivitással szemben.
2009. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ceri ***** válasza:
63%

Attól függ.....

Ha az az ország érdeke, hogy továbbra is félrabszolga sorban éljünk és a munkánk ellenértékének 70-80%-át a nagytőkés kapitalisták tegyék zsebre (ugye milyen baloldali duma?), akkor árt.

Ez az ország érdeke? Valakiké biztos. Én sajnos nem ebbe a kategóriába tartozom.

Megjegyzem: én nem is akarok olyan országban élni és úgy meggazdagodni, hogy ennek az legyen az ára, hogy közben embertársaimat a mocsárba döngölöm.


O V mikor kormányon volt - bár sok mindent rosszul csinált - nem ebbe az irányba ment, ellentétben a mostaniakkal.

Horn - Bokros csomag

Gyurcsány - Gyurcsány csomag

most meg - Bajnai csomag


Ez ilyen pofon egyszerű. A többi csak süket duma.

Csak a vak nem látja, aztán mindenki döntse el, hogy ő hova tartozik, a felső tízezerbe-e vagy máshova ?


Az utóbbi nyolc évben OV kinőtte a kamaszos hülyeségeit.

Szerintem sokkal jobban fog kormányozni mint anno. Ha mégsem így lenne elzavarjuk őt is aztán jöhet újra Kádár v. Hitler de Gyurcsányékra semmi esetre sem szavaznék.

2009. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

1998-2002 (Orbán-kormány): a GDP 53%-ára csökkenő kpi ktgvetési adósságállomány; 4,8% átlagos évi gazdasági növekedés, a gazdaság növekedését nem meghaladó, de stabil reálbérnövekedés


2004-2009 (Gyurcsány-kormány): lelassuló, majd negatív növekedés, 75% fölé növekvő adósságállomány, megszorítások, életszínvonalcsökkenés


Lehet azt állítani, hogy Orbán ártott az országnak, de akkor mit csinált az imádott Ferink?

2009. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
58%
Az a baj,hgy csak a szája jár.Sajnos rá kéne jönnie h szarból nem lehet várat építeni.(ha lehetne ő akkor se tudna)
2009. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Engem már pusztán a "nyakaskodásától" is a hideg ráz! Nem tudom miből gondolja, hogy az efféle magatartással bárkinek is elnyerhetei a szimpátiáját. Másrészt ujjal mutogatni a legkönnyebb! Miért nem bizonyított akkor, amikor a kezében volt a lehetőség?!
2009. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Üdv 2017-ben.
2017. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Árt, nem kicsit.
2018. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!