Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai használ az országnak?

Bajnai használ az országnak?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.
2009. máj. 13. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
nem, nem minket kéne megszoritani, akik minimálbéren vannak, hanem az ingyenélő gyerekeket potyogtató cigányokat, akik lopnak, meg mégis ott van alattuk a járgány, és akik csak verekednek, meg raziálnak, meg zaokat akik gazdagok, pl a politikusoknak kéne lemondan pár milláról, mert ők havonta keresnek 4-6 milliót én meg évek alatt sem fogom a felét sem. A dolgozó fizikai munkát végző tisztességes mebert kéne becsülni és megfizetni, nem lenézni meg kizsákmányolni.
2009. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igen, de koránt sem annyira, mint ha egy igazán tisztességes ember kormányozna, tisztességes támogatókkal. Meglép olyan intézkedéseket a válság kezelésének céljából, amit hosszútávú politikai céloktól vezérelt politikusok nem vállalnának be a jelenlegi tabelláról.

Azért a politikai rövidlátása (a költségvetés stabilizálása nála az egyetlen szempont) elég aggasztó. Persze az is lehet, hogy a válság rövidtávú kezeléséhez ilyen, leegyszerűsített szemléletmódra van szükség (nem lehet tökölni).

Na de azért az neki is túl nagy falat, hogy felszámolja a korrupciót. Az is lehet, hogy ellenkezik az érdekeivel.

Valszeg egy nem teljesen tiszta ember, de rövidtávon hasznos lehet.

2009. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
At a baj, hogy amit megszorítanak rajtunk, azzal a saját zsebüket gyarapítják, vagy a munkanélküliek kajáltatására költik...
2009. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
utolsó hozzászólónak :te is lehetsz munkanélküli!
2009. máj. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Más elvállalta? Erre az 1 évre talán megfelelő, de nem kellene hosszabb távú intézkedésekkel pocsékolni az idejét.Vállalt idejébe nem fog beleférni a korrupció visszaszorítása,mert kicsiny országunkban nincs annyi bíró,aki az ezután feltárt ügyekben -hatalmas számokra tekintettel- intézkedni/itélkezni tudna. 1 év mire elég?,csak arra,hogy népszerűtlen intézkedések kidolgozásával,majd elvetésével csak annyi "hasznosat" tudjon sikeresen megszavaztatni,hogy a csóró melós beledögöljön.Rossz a kérdés,mert az országnak bárki jó, aki rajtad/rajtam megspórol 1-2 millárdot,de nekünk csak ő jutott.Hallotta valaki, hogy megszavazták volna a képviselői fizetések csökkentését,mert én nem.A válaszom nekik jó,nekünk nem.
2009. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ceri ***** válasza:
87%

Bajnai egy bábu!

A mögötte lévő párt(ok) a lényeg. Nézzétek meg, tele vannak űjgazdag milliárdosokkal. Nekik használ - nekem árt.

Hogy ő személyében erkölcstelen? Akik választották, maguk közül választottak. Már az is hazug aki közülük baloldalinak nevezi magát. De mit is várhatnánk olyan gyülekezettől akik 60 éve folyamatosan idegeneknek áldozzák fel a saját honfitársaikat.

2009. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
persze, annyira mint a ciánmérgezés...
2009. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem használ, két okból:


(1) intézkedéseivel végleg padlóra küldi az MSZP-t

(2) Bajnai mégiscsak egy cselekvőképes, nem pszichopata miniszterelnök (azaz nem Gyurcsány) ezért megszűnt az a veszély, hogy államcsőd következik be a választásig egy felelőtlen osztogatási kampány miatt

2009. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem használ, ő sosem spórol, és sosem mond le ap énzéről, aki eddigism inimálbéren volt csak azt szorongatják meg.
2009. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!