Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Jobbik jobban fog...

Vajon a Jobbik jobban fog szerepelni a következő választásokon?

Figyelt kérdés

1, Nem lesz ekkora, sőt lehet hogy semekkora Fidesz előny.

2, A médiamágia a Jobbik ellen kifullad, hiszen az a lejárató hadjárat aminek a lényege a bolhából elefántot, már nem működik, ahogy az sem hogy elmondják mekkora trapista és ezt mindenki eszi.

3, Muszály több média megnyilvánulást és viszont választ adni a Jobbiknak, hiszen a média kuratóriumba is van ma már Jobbikos. "nem lehet elhalgatni"

4, Mivel parlamentipárt már nem lehet úgy lekezelni mint a 2010 es választáson.

5, Nem keveredtek "eddig" még mindíg semmilyen kétes ügybe.

6, Valjukbe a Fidesz is leszerepelt az Mszp után.


2011. dec. 2. 07:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor a tárgyilagosság vezesse a "tollad" és ne valami elvakult betáplált gyűlölet, vagy elvakult elkötelezettség!
2011. dec. 2. 07:57
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Kétséges,hogy egyáltalán indulhat-e a következő választásokon? A Fidesz választási törvénytervezete ezt nem nagyon teszi majd lehetővé.

Ha indul is,nem lesz nagy támogatottsága. Csak néhány elvakult szavaz majd rájuk.

2011. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

A választási törvény valóban a Fidesznek fog kedvezni. Hiszen úgy válogatja össze a körzeteket, hogy nagy Fideszes körzeteket tesz össze kisebb egyébbel, hogy biztos lenyomja őket.

Egyébként szerintem erősödtek. Bár itt a GYK-n sok gyűlölködő kérdést és választ olvasok róluk, de igazán nem értem, mi rosszat csináltak. Tény, hogy a gazdasághoz nem sokat értenek, tehát pl. a nagy multiellenessége nem működne, mert akkor aztán már tényleg nem lenne munkahely ebben az országban. De szerintem visszább is venne a nagy szájából, ha ő nyerne.

2011. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

""Kétséges,hogy egyáltalán indulhat-e a következő választásokon? A Fidesz választási törvénytervezete ezt nem nagyon teszi majd lehetővé.

Ha indul is,nem lesz nagy támogatottsága. Csak néhány elvakult szavaz majd rájuk.



Ez mitől tárgyilagos?

Mi az hogy nem teszilehetővé hogy induljon?


Részleteznéd?

2011. dec. 2. 08:27
 5/15 A kérdező kommentje:

""A választási törvény valóban a Fidesznek fog kedvezni.


Ebben én is biztos vagyok.


""Hiszen úgy válogatja össze a körzeteket, hogy nagy Fideszes körzeteket tesz össze kisebb egyébbel, hogy biztos lenyomja őket.


Ez lehetetlen!

Nem tehet körzeteket össze csak a fizikailag is egymás mellett vannak.Valami hasznot képes húzni, de koránsem annyit mint amit feltételezel.


""Egyébként szerintem erősödtek.


Ahogy az LMP is.

Persze nem a II kerben!


"Bár itt a GYK-n sok gyűlölködő kérdést és választ olvasok róluk, de igazán nem értem, mi rosszat csináltak.


Semmit, ez mind a médiamágia megmaradt hatása.


"Tény, hogy a gazdasághoz nem sokat értenek, tehát pl.


Ezt nem osztom, de ez nem ennek a vitának a helye.

Annyit azért még is:

Sokféle gazdasági felfogás létezik, és sajnos mi 21 éve csak eggyet preferálunk, az viszont nem testhezálló.

Ha nem az országunk lehetőségeinek megfelelő gazdasági megoldásokat alkalmazzuk hanem valami dogmát, ami máshol más adottságok esetén beválltak, abból jó nemsűlhet ki.


""a nagy multiellenessége nem működne, mert akkor aztán már tényleg nem lenne munkahely ebben az országban.


Ezet annyiszor olvastam már.

Mi az hogy multiellenesség?

A Jobbik nem multiellenes, csak azt az akcentust utasítja el ami a multikkal kapcsolatban 21 éve folyik.

Hogy mindent a multiknak semmit a magyar kkv-k nak.

Hogy a kermultik ma már a piacaink 60% át uralják.

Így nem lehet béreket emelni mert kimegy a pénz 1-2 év alatt. És az sem megy hogy az agyontámogatott multik versenyelőnyben legyenek a magyarokkal szemben.

Olyat én még soha nem hallottam a Jobbiktól hogy a konkurencia magyar nélküli multikat csöszlették volna.

Legfeljebb több beszálítót akarnak a magyarok részéről, ami érthető.


"De szerintem visszább is venne a nagy szájából, ha ő nyerne.


Ebben egyetértünk.

2011. dec. 2. 08:40
 6/15 A kérdező kommentje:

""Kétséges,hogy egyáltalán indulhat-e a következő választásokon? A Fidesz választási törvénytervezete ezt nem nagyon teszi majd lehetővé.

Ha indul is,nem lesz nagy támogatottsága. Csak néhány elvakult szavaz majd rájuk.



Még annbyit.


Akkor a fidesz szerinted egyedűl indúl a választásokon? Hisz az LMP nek kissebb a támogatottsága, az Mszp nek meg közel azonos.

2011. dec. 2. 08:42
 7/15 anonim ***** válasza:

"Semmit, ez mind a médiamágia megmaradt hatása.

"


Azért jó lenne, ha legalább a nem is annyira burkolt antiszemitizmusukat és cigányozásukat elismernéd :)


Tény, hogy a média sokszor helytelen fogalomhasználattal él, de azért a Jobbik és a szimpatizánsaik is tettek erről. Lásd: kuruc.info-s kommentek stb.

2011. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy szerepelne? Hát Sz@rul. Maximum egy kicsivel többen szavaznak rá. Szerencsére ennyire nem őrültünk még meg.
2011. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem jobban fog szerepelni 2014-ben, mint 2010-ben, de nem fog nyerni, noha abban is biztos vagyok, hogy a Fidesznek nem lesz 2/3-a legközelebb.

Ekkor azonban felmerül a kérdés: ki kivel fog koalíciót alkotni? Egyre valószínűbb ugyanis, hogy koalíciós kormány tud csak győzni, egymaga senki sem lesz elég erős.


Fidesz-Jobbik? Nem hinném, mert ettől mind a Fidesz, mind a Jobbik elzárkózna.

Fidesz-MSZP? Ezt sem hiszem, ugyanis két ősi ellenségről van szó.

Fidesz-LMP? Talán ez a legkevésbé valószínűtlen; itt persze az is kérdéses, hogy ketten együtt elegek lehetnek-e a 2/3-hoz.

Fidesz-Demokratikus Koalíció? Ez szinte kizárt, lásd Orbán és Gyurcsány örök párharcát.

Fidesz-X? Megalakulhat még egy újabb párt, de még ha be is jutnak a parlamentbe, nem tartom valószínűnek, hogy számottevő erővel bírnának, ami lehetővé tenné a koalíciót.

2011. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lesz támogatottsága a FIDESZ-nek, hogy mekkora, azt nem tudom. Fura lenne számomra, hogy ha megint az MSZP nyerne..az elmúlt 8 év után az valahogy....nonszensz... Alternatíva hiányában ezért gondolom, hogy a FIDESZ ismét nyerhet.



A Jobbiknak szerintem maximum ekkora, vagy kicsit kevesebb támogatottságuk lesz. A parlamentbe bejutnak. Lejáratni nem kell őket, megteszik maguk. Vegyük észre azt is, hogy mennyire véresszájúak voltak a választások előtt, és mennyire most? :) Ég és Föld... Biztos csepeg a lóvé oda is, így érdemesebb visszább venni az arcból.


"Valjukbe a Fidesz is leszerepelt az Mszp után."


Nálam az MSZP nagyon magasra tette a lécet a leszerepelés terén. A FIDESZ még nem koránt sem überelte ezt (NÁLAM), de még megteheti ha így halad.

2011. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!