Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja lerombolni a...

Miért akarja lerombolni a Jobbik a TV2 és az RTL Klub székházát?

Figyelt kérdés

Szerintem ennek olyan diktatúra szaga van.

Az emberek csak el tudják dönteni, hogy mit akarnak nézni, az RTL-t vagy az Echo TV-t. Miért kell ránk erőltetni az akaratukat?

Az emberek nem zombik, csak el tudják dönteni, hogy számukra mely műsorok érdekesek, és melyek nem.


2009. máj. 15. 19:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
63%

Mindenesetre az ATV székháznak tankkal kéne nekimenni. Ott aztán van agymosás, kezdve a vidám vasárnappal.

Hmm... Én inkább a két jobboldalival kezdeném!!! Hogy egyoldalu a tájékoztatás a ker. tv-knél? Ha ha ha!! Ez az évezred vicce: akkor az emlitett két adó? Ez a tipikus esete a mondásnak: más szemében a szálka, sajátjában a gerenda...

2009. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a Jobbik egy kozonséges fesiszta párt,amelyet azonnali hatállyal be kellene tiltani. Ok nemcsak Magyarország belugyeibe pofáznak bele, hanem a kornyezo országok belugyeibe is szeretnének beleavazkozni,ahol magyar ajku lakosság él. Kinek van rá szuksége. Felhánytorgatják a volt Csehszlovák kormánynak a Benes dekrétumot,és ok ugyan azt akarják csinálni Magyarországon, csak az oda telepult idegenekkel. Ugyan olyan eros az idegengyulolet mint a valamikori Hitleri Németországban,csak egy kicsit gondolkodjatok már. Ki akarnak lépni az EU-bol, Magyarországot ebben a nehéz gazdasági helyzetben is az Eu-bol kapott pénz probálja megmenteni. Már semmi másra nincs szuksége MO-nak csak arra,hogy izolálja magát a szomszédaitol,aztán megnézheti magát.

Inkább azon gondolkozhatnátok,hogyan kellene a Jobbikot megszuntetni és nem azon hogyan kellene oket hatalomhoz juttatni, meg vagytok-e már teljesen hulyulve,hogy ilyen eroszakos fasisztáknak adnátok a kezéba a hatalmat. EZek vezetoi is csak a hatalomra tornek és basáskodni akarnak feletetek ez hiányzik nektek a boldogsághoz??????????????

2009. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
84%

Jesszusom megint egy agyhalott kérdező.. :(( Te tényleg ilyen buta vagy ?


A 13 éves gyerek szted eltudja dönteni, hogy mit nézzen ??? De , igen , az emberek nagy többsége egy agyhalott zombi.


Nagyon helyes, hogy a Jobbik beakarja záratni a tv2-t és az rtl klubbot. Nagyon HELYES támogatom!

2009. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nemtudom, talán a kérdéshez sem kapcsolódik annyira de nekem alapból az sem tetszik, h a nap bármely szakában bekapcsolod a tévét és egy 200 kilós néger üvölti a gyerekedre a tévéből hogy "nehogy hereverézzél"....szóval sztem a reklámokkal is van bőven gond, vagy nemtudom, nálam nem volt normális a családban ilyen szavakat használni, nem ilyenen nőttem fel....

Szóval, a franc se tudja, én a tv-csatornákhoz nem nyúlnék, de pl. a mesecsatornákat megreguláznám rendesen, pl. a sok mocsok aberrált japán rajzfilm repülne mint a huzat.....

Nagy bűn a felnőtt emberek agymosása, de azon egy felnőtt tud változtatni (ha akar)....nade egy gyerek?

Egy gyerek agymosása a legundorítóbb dolog...

2009. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
mi az a tv2? mi az az rtlklub? 17 éve nincs tv-nk.
2009. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tenné ha majd leromboltatná. Azért mert erkölcsromboló, népbutító és kitűnően alkalmas az emberek rossz írányú befolyásolására. Az hogy sokan nézik jó képet ad a társadalom állapotáról...
2009. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

És mi van, ha miután betiltották a tv2-t és az rtl-t, azután az emberek elkezdik mondjuk a Cool TV-t és az MTV-t nézni. Azon is legalább ilyen műsorok mennek. Azokat is betiltják? Előbb-utóbb csak 2-3 csatorna marad?

Mi ez? Azért egy kicsit nem diktatórikus ez az egész?

Amúgy meg, ha én speciel a Barátok Köztöt nézem, akkor attól lesznek rossz erkölcseim és attól leszek agymosott hulla?

Mellesleg az Echo TV és a Hír TV is ugyanilyen agymosott hullákat csinál, csak a másik oldal igazságaival.

2009. júl. 19. 15:42
 38/42 anonim ***** válasza:

de diktatórikus.

a tömegbutítást pedig a Jobbik végzi mesterfokozaton.

igen a tv 2 meg az rtl egy fos, alja műsorokat tartalmazó csatorna.

de emberek, azok a műsorok nem azért vannak hogy véresen komolyan vegyétek őket. én nem szoktam nézni őket, átkapcsolok a Natgeora vagy Comedy Centralra stb.


21. század van. szabad országban akarunk élni (legalábbis a normális emberek szeretnek szabadok lenni), és ennek a pártnak hisztek? elfelejtettek gondolkozni vagy mi van ?


elképesztő mi van itt. :DDD

2009. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

A zombi dologgal kapcsolatban szólnék hozzá...

LÉTEZIK. :D

Mivel megfigyeltem, tök8, hogy mi megy, lehet a legrosszabb B kategóriás film vagy éppen a Mónika vagy bármilyen más műsor, akkor is az RTL megy jó néhány háztartásban. Én pl. megnéztem egy részt a Mónikából, elsőre még röhög is az ember a sok suttyón, de a végére lefáradtam. Ez a kikapcsolódás valakinek? Ha igen, akkor az nagyon szomorú.

Ha a Jobbik érdemelne egy pofont, akkor pl. az MSZP tagjait élve kéne elégetni vagy pontosabban azokat az embereket, függetlenül attól, hogy magyarok, zsidók vagy éppen cigányok akik miatt itt tart ez az ország.

A Híradókról inkább nem mondok semmit. Minél több helyről tájékozódik az ember, annál jobb. RTL Híradónál egy példa: "idős hölgy háza megrongálódott...egy szervezett segített rajta" (kiderült később, hogy a Magyar Gárda volt ez a szervezett, persze nem mondták)

Előtte meg pár nappal büszkén mondják, hogy feloszlatták az MG-t... Akkor kiszabad mondani a nevét, most meg nem vagy mi?

Mellesleg a Jobbiknak azért is van népszerűsége, mert impotens a rendőrség. Be kell látni, hogy vannak települések ahol félnek a cigányoktól az emberek. Ez normális?! NEM.

2009. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha miután betiltották a tv2-t és az rtl-t, azután az emberek elkezdik mondjuk a Cool TV-t és az MTV-t nézni. Azon is legalább ilyen műsorok mennek. Azokat is betiltják? Előbb-utóbb csak 2-3 csatorna marad?

Mi ez? Azért egy kicsit nem diktatórikus ez az egész?

Amúgy meg, ha én speciel a Barátok Köztöt nézem, akkor attól lesznek rossz erkölcseim és attól leszek agymosott hulla?

Mellesleg az Echo TV és a Hír TV is ugyanilyen agymosott hullákat csinál, csak a másik oldal igazságaival.


Figyelj, ez nem ilyen egyszerű. És már átírva tetted fel a kérdést, ugyanis ilyenről szó nem volt, rombolásról és egyébről.

Mindössze a két csatorna /minimum/ korlátozásáról.

Egyébként én is Jobbik szavazó vagyok, egyáltalán nem nézek Echot meg Hír TV-t, a kedvenceim az RTL, meg a Cool. Azon belül meg a Győzike, és a Maunika só. :D Mindkettő roppant tanulságos, és vicces is. Szóval ezt az intézkedést én sem támogatom, de emiatt nem ítélem el őket teljesen! Semmi sem lehet tökéletes.

2009. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!