Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi job a szocializmus vagy a...

Mi job a szocializmus vagy a demokracia?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 18:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a kettő van. A szocializmus idején diktatúra volt (itt Mo.-n), utána jött a demokrácia. A kettő között van a tekintélyuralmi rendszer (mint pl. a Horthy-rendszer).

Most, úgy érzem, ezek közül a tekintélyuralmi felé haladunk éppen.


Szerintem egy jól működő demokrácia a legjobb, kivéve a nagyon kis területű és népességű országokat, mert ott az egyeduralom is jó lehet, ha tisztességesek és rátermettek a vezetők (pl. Dubai).

2011. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
MÉG MIDNIG NEM FOGTÁK FEL, HOGY A KETTŐ NEM ZÁRJA KI EGYMÁST:DDDD NEVETSÉGES
2011. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A kérdés így jó. A Kommunizmus vagy a Kapitalizmus. Akkor egyértelmű hogy a Kommunizmus.
2012. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Utolsó: látszik, mennyire művelt vagy. Nem lehet kérdéses, hogy a kapitalizmus jobb. Bár ezer sebtől vérzik, annál jobbat még nem találtak ki.

A szocializmusban a demokrácia legfeljebb névleges lehet, a valóságban nagyon is kizárják egymást.

2012. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A kapitalizmus sem jobb, mint a kommunizmus.

A kommunizmus csak az embereket nyírja ki, a kapitalizmus minden mást is.

2012. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én orosz vagyok. Jó nem azért írom. Tudom mindenkinek megvan a saját sara. Kaptam is életem alatt hideget meleget. Azért írom amit nagyapám mondott. Azt mondta akkor volt a legjobb mielőtt elvitték a háborúba, azt se tudták mi a politika. Reggel felébredtek, dolgoztak, este meg bűntudat meg önsajnálat nélkül lefeküdtek aludni. Mindig irigyeltem a régi egyszerű életet.
2012. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ilyen hülye kérdést, hogy melyik egy munka (job=munka) 2 ideológia közül, ilyet életembe nem halottam.
2016. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!