Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A környezetemben már 90%-os a...

A környezetemben már 90%-os a jobbik. Én vagyok rossz helyen vagy a közvéleménykutatók hazudnak?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, mint 2002-ben. Akkor a környezetem túlnyomó többsége (min. 70-80%-a) Mszp-s volt. Bár nem beszéltek róla hangosan. A hangosak akkor a fideszesek voltak. Nem is lepődtem meg, hogy akkor az Mszp nyert. Hiába kiáltott a Fidesz választási csalást és követelt újraszámlálást, tudtam, hogy a nép valóban a szocik oldalára állt.


Ma ugyanez a helyzet. Mondjanak a közvéleménykutatók akármit is az emberek 90%-a a közelemben, már a Jobbikot támogatja. Ha ezt nem is mondja ki, de az ő általuk hangoztatott mondatokat mondják, mint saját vélemény.


Máshol mi a helyzet?


2011. dec. 13. 06:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%

Erre csak Vona szavaival lehet válaszolni.


" Az ország 2/3 a Jobbikos, csak még nem tud róla!"

2011. dec. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Borsodban nem is csoda... Majd ha Pesten/Dunántúlon is mindennapi probléma lesz a cigánybűnözés, majd ők is jobbikosok lesznek, ebben biztos vagyok.
2011. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%

A közvéleménykutatások hazudnak. De le tudom írni a valós országos adatokat, ha érdekel.


MSZP 11%

Fidesz 15%

Jobbik 41%

LMP 9%

Egyéb 5%

Nem kíván szavazni 18%

2011. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%

""Gondolkozóó válasza:


Borsodban nem is csoda... Majd ha Pesten/Dunántúlon is mindennapi probléma lesz a cigánybűnözés, majd ők is jobbikosok lesznek, ebben biztos vagyok.


Ha valóban gondolkodó lennél, már rég rájöttélvolna hogy ezen rég túlhaladt minden. A Jobbiknak ma már max 15% szól a cigánybűnözésről, és valódi alternatívát állít az elmúlt 21 év haladási irányával szemben.

2011. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Na igen, ez már 1000x hihetőbb adat. Mi a forrás? Vagy nálad is csak megérzés?

Amúgy nem Borsodi vagyok, hanem Győr-Moson-Sopron megyei! Azt hiszem Bp után minket neveznek a leggazdagabb országrésznek...

2011. dec. 13. 06:48
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

Valós adat? Ez csak a Jobbik álmaiban létezik!

A Jobbik legfeljebb 16-17 %-on áll,. Akik nem kívánnak szavazni,vagy nem mondják meg kire szavaznának több,mint 50 %. A Fidesz még mindig őrzi a fölényét,mert nekik hosszú évek óta van fix szavazó bázisa (főként a magas keresetűek).

Felénk hosszú évek óta a Jobbik nem tud híveket szerezni. Marad a pár száz fő.

2011. dec. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Pontosan emlékszem a 2002-es vitáknál (és az utána lévő években) a helyi vállalkozók voltak a legnagyobb fideszesek. Jól éltek, volt erejük, kedvük és pénzük...

Ma már nincsenek itt magas keresetűek. Ugyanezek a vállalkozók mára becsődöltek, vagy legalábbis rendesen visszaestek és már radikális változást akarnak.


Azért is írtam a 90%-ot a kérdésben, mert már szinte mindenki csak és kizárólag radikális megoldásokban tud gondolkodni. Nem ritka (sőt) beszédtéma a polgárháború lehetősége, az Eu-ból való kilépés és az ország nagy fallal körbekerítése, multik kizavarása, önellátásra való átállás.

Már a mélyen hívő ismerősömtől is ezt hallom. Pedig két hónapja még úgy nyilatkozott, hogy ő hálát ad Istennek, és azt kéri tőle áldja meg a kormányt! Még a 2%-os áfaemelésnél is csak annyit mondott, hogy örülni kell, hogy nem 33%-ra emelik...Na ma már ő is lázong.

A cigánytéma tényleg csak a 15. a sorban már...

2011. dec. 13. 06:58
 8/31 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, hogy a jobbikosok szerint a Jobbik képes a változásra más nem. Holott ha tetszik, ha nem: más pártok is EMBEREKBŐL állnak.

Igaz: a Jobbiknál a zsidóbűnözés most jobban előtérben van a cigánybűnözésnél.

2011. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

"Valós adat? Ez csak a Jobbik álmaiban létezik!

A Jobbik legfeljebb 16-17 %-on áll,. Akik nem kívánnak szavazni,vagy nem mondják meg kire szavaznának több,mint 50 %. A Fidesz még mindig őrzi a fölényét,mert nekik hosszú évek óta van fix szavazó bázisa (főként a magas keresetűek).

Felénk hosszú évek óta a Jobbik nem tud híveket szerezni. Marad a pár száz fő."


És látod ez az az ami meg csak a fideszesek álmaiban létezik. :)

2011. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

"Na igen, ez már 1000x hihetőbb adat. Mi a forrás? Vagy nálad is csak megérzés? "


Forrás: masok-velemenye.hu



Ha valóságos adatokat akarsz te is jobban jársz ha saját magad közvéleménykutatsz, mintha ezekre a fideszbérencekre hallgatsz.

2011. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!