Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy már ismeritek,...

Most, hogy már ismeritek, hogy Európai Egyesült Államok lesz, mit szavaznátok egy népszavazáson?

Figyelt kérdés

A jobbik fetette fel - ez egy kis hatásszünet a sok fújolás miatt - azt az ötletet, hogy a mélyebb csatlakozásról tartsanak népszavazást. Ne a fidesz döntse el 2/3-addal, hogy mi legyen. (Ugye az MSZP még azt se tudja mi lesz ebbe benne, de ő már aláírna természetesen) Az Lmp álláspontja sem tekinthető rossznak a kérdésnek. A fidesz azonban mellébeszél.


A kérdés, hogy akarjuk-e, hogy Brüsszel legyen az új Moszkva? Ne felejtsük, ha létrehozzák a fiskális uniót, és valamelyik tagországban fellázadnak ellene, már be is vethetik az EU-csendőrséget, amit pár éve hoztak létre.


Azonkívül ez természetesen nem fog itt megállni, én és még rajtam kívül néhányan évek óta erről beszélünk, hogy kieszközölnek egy mesterséges válságot, majd ezt használják majd fel arra, hogy elérjék a céljukat, az Európai Egyesült Államokat. Most ez bekövetkezett. A kérdés, hogy szeretnénk-e bankároligarchák kénye-kedve szerint függeni? Szeretnénk-e, hogy a magyar pénzügyekről ne a magyar nép dönthessen?


Én úgy érzem, hogy minden olyan szerződés, amely a szuveneritásunkat mégjobban csorbítja, hazaárulás.


Tömegtermélessel kit akarunk lekörözni? Azt a 20 millió kínait a munkatáborban aki azért dolgozik nap mint nap, hogy élelmet kapjon és esélyt, hogy talán egyszer majd kikerül onnan? Ezt kéne nekünk tömegtermeléssel lekörözni?


Egy szó mint száz, ti megszavaznátok-e az Európai Egyesült Államokat?


2011. dec. 13. 06:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen nem. Dehát ezt tudtuk előre. Minden szépen zajlik forgatókönyv szerint, ahogyan azt megjósolták. Ha egyszer ezt aláírjuk utána minket már a Jóisten sem menthet meg.
2011. dec. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%

"Most, hogy már ismeritek, hogy Európai Egyesült Államok lesz"

Nem lesz Európai Egyesült államok, nem is olvastam tovább.

2011. dec. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
54%
Én nemet szavaznék ez inkább már megfoszt minket a fügétlenségünktől na meg ekkor már szabadon irányithatóak lennék eddig is azok voltunk de most minden ember szeme láttára .
2011. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
43%
Én nem vagyok benne biztos, hogy olyan baromira rosszul járnánk ezzel... Miért, mit ért az elmúlt 21 évben, hogy szabadon irányíthattuk magunkat?! Na, mégis mit értünk el a sok okos, aktuális hitünk szerint bölcsen és tájékozottan, jól megválasztott politikusainkkal? Baloldali párt, jobboldali párt, mit ért? Hogy a reál kereset annyi, mint 30 éve? Wow! Teljesítmény! Hogy nagyobb a szakadék, méghozzá nem kicsit, a szegények és a gazdagok között? Igen, ezt is elértük. Ne tévesszen meg senkit a sok szép autó, a modern és formatervezett elektronikus eszközök, az nem az életszínvonal, ahhoz nekünk semmi közünk! Az életszínvonal az az, hogy el tudok menni nyaralni, akár többször is, vagy nem, és még sorolhatnám... Sok hülye meg bedől a lapostévének, meg az okostelefonoknak (amúgy imádom őket), ugyanúgy mint, anno a porszívónak és a "televízió készüléknek" a szocializmusban. Akkor is sokan azt hitték, az az életszínvonal. Pedig ők többször lejártak a Balatonra, mint a maiak...
2011. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom itt sokan hogy vannak vele, de én elsősorban jobban szeretnék élni, azt szeretném, ha jobb lenne az utódaimnak majd és az sem zavarna, ha úgy általában véve jobban élne a nép, aminek sajnos/nem sajnos része vagyok. Jobb lenne úgy menni az utcán, hogy nem mindenki idegbeteg, depressziós, széthajtott, stresszes állat, hanem legalább valamennyire kiegyensúlyozott. Ha ez megvan, akkor majd ráérek azon aggódni, hogy ki mondja meg mennyit adózzak és hova. Bár szerintem tök mindegy. Amúgy az amerikai államokat sem igazán tette tönkre, hogy Washingtonból kormányoznak. Úgy vagyok ezzel, hogy puding próbája az evés, ha nem fog működni, úgyis szét fog esni, mint minden birodalom. De ha csak egy pár évtizedig, esetleg száz évig nyugtunk lenne, már jó.
2011. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos megalakul az Észak Amerikai Unió: Usa + Kanada + Mexikó ugyanarra a mintára mint az Európai Unió, és lesz még egy unió az Ázsiai Unió, ami az egész világot lefedi és a szabadkőművesek világhatalmát alapozza meg.



Ahogy a hitleri Németországban is szabadkőművesek dolgoztak a világ egységesítésén, úgy most is erre megy ki a játék. A sátánimádók akarják elfoglalni a világot. Lásd még Bilderberg-csoport.

2011. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
4%

Azért nem feltétlenül kell belebonyolódni összeesküvés elméletekbe. Szögezzük le, hogy a bankároligarcháknak és a multiknak is elég rosszul jött pl. a Görög csőd, Spanyolország, Írország helyzete stb... Például akik államkötvényt vásároltak Görögországtól nagyon megszívták.


Hazaárulózni szerintem vétek lenne ebben a kérdésben, ahogy sok más kérdésben is az amire a JOBBIK válasza egy szaftos kis hazaáruló jelző. Itt nem hazaárulásról van szó. Mérlegelni kell, hogy jelen esetben a fideszes kétharmadot mennyire befolyásolják mondjuk olyan alapvető emberi jogi egyezmények, amik az EU tagságunkkal járnak együtt. A másik dolog amit meg kell gondolni, hogy bizonyos EU-s egyezmények például a cukorgyárakról, vagy a szabad tőkeáramlásról mennyibe kerül Magyarországnak, és végezetül ehhez képest mekkora EU-s pénzeket kapunk évről évre. Meg ugyebár össze vagyunk kapcsolva a Németekkel, kérdés egy esetleges kilépés az unióból mennyire építené le a gazdasági kapcsolatokat. Kb. Ott tartunk, hogy Magyarország nélkülük már csődbe ment volna, mivel nincs hazai gazdaság.

Nagyon jó, hogy említed a kínaiakat, mert lassan ott tartunk mint ahol ők. Csak az új munka törvénykönyvét kell megnézni, sok meló kevés pénzért......

2011. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy sikerülni fog nekik. Az EU eddig is lszrta a magyar gazdaságot, a németet és franciát tolta előtérbe. Ezután is így lesz, csak esélyünk sem lesz nekik ellentmondani mert ők határoznak majd róla. De azért sok mindent elárul a mostani -nem is nevezlek embernek titeket - fogyasztók hozzáállása. Csak legyen havi + 20 ezer forintod, és te mindent aláírsz. Csak hogy ez nem erről szól. Egyrészt semmi garanciád nincs arra, hogy lesz több pénzed, sőt eddig az ellenkezője volt látható. Másrészt ha te lemondasz az ország szuverenitásáról, akkor az unokáid majd olyan multikulti emós/drogos éppen mi a divat fogyasztók lesznek amilyenek már most sokan. 56-ban emlékeztem még, hogy miért lázadtak az emberek? Ezt is sárbatiporjátok azzal, hogy talán havi 20-al többet vihetsz haza. Gratulálok mindenkinek aki a saját önös érdekeiért feladja az ország szuverenitását...
2011. dec. 13. 10:35
 9/35 anonim ***** válasza:
5%
A hozzászólások megtekintése nélkül: Anno már az ÚNIÓ vagy a NÁTÓ csatlakozásánál is erős dilemmában voltam, de az elsőnél a "rendszertváltás" követő országunk teljes kiárusítását, szétverését figyelembe véve gondoltam úgy ,hogy egyedül már nem fog menni. A másik érv, hogy ezeket a gazembereket kell,hogy valaki felügyelje a továbbiakban és legalább lesz egy önkontroll. Hát ez sajnos nem igy történt . A NÁTÓ az más káposzta ,mert elég forrongó volt körülöttünk a világ és avval a két tankkal hogy is védhettük volna meg magunkat. Na - most rájöttünk arra, hogy sehol nem vagyunk. Mert ha nincs is ellenségképünk akkor sem maradhatunk teljesen egyedül, és nehogy már a félig analfabéta biztonságőr védjen meg minket. Dehát a helyzet annyira nem változott, SŐŐŐT , hogy magunktól meg sem tudnánk belátható időn belül élni még ha törekednénk az önálló gazdaságra is. Az emberek nagy részének sem türelme, sem pénze nincs azt kivárni, hogy a hülye paprikajancsi vezetőink kivilágosodjanak és a jövőt illetően legyen alternatíváik legalább 10 évre előre. De hűt nem is lehet, mert ahhoz nincsenek alapok. Miért ? Mert 21 év alatt sikerült szétlopni és szétverni. Kérdésedre válaSZOLVA IGEN, mert magunktól már nem tudunk talpra állni és az túlságosan nagy áldozatokkal járna, feltéve ha érdekelné őket. Pedig a válság mélyére még nem látunk. Nyugati közgazdászok szerint 2012-13 még nehezebb lesz. Nem tudom OV miről beszél, mikor 2012 derüs napjait látja .
2011. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos a zsidó nácipénz mindenhova beférkőzik és a globalizmust erőlteti... egységes, központi irányításra törekszenek ahonnét a világ népeit a médián keresztül az orruknál fogva irányítják.
2011. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!