Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a vége ennek a sok...

Mi lesz a vége ennek a sok megszorításnak? Meddig fog még tűrni a magyar ember?

Figyelt kérdés
Valóban az új laktanyákra akarják fordítani az új adózási rendszerböl befolyt összeget?
2011. dec. 13. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Az, laktanyára. Bazze, hogy jut eszedbe ilyen hülyeség?


A sok megszorításnak meg akkor lesz vége, ha a sok nyugger meg segílyes megpusztul, és adófizetőből lesz több. Na akkor az egy főre jutó adó kevesebb lesz.

2011. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ezt a kérdést én is felteszem magamnak mindennap.Szerintem addig lesz így ,amíg tényleg nem lesz semmijük az embereknek.Pont erre volt jó szerintem a népszámlálás is.Nem a létszámra voltak kíváncsiak, hanem , hogy mid van és ebből is tudják mennyit lehet még elvenni.
2011. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mi lesz a vége ennek a sok megszorításnak?"


Milyen megszorításoknak? A játékgép-adó nem érint mindenkit :))))


" Meddig fog még tűrni a magyar ember?"


A magyar ember úgy általában meg van elégedve. A kamu rokkantnyugdíjasok, az uzsorások, a bolti tolvajok meg még két-három másik hátrányos helyzetű csoport érthetően szomorú, de hát nem ők a többség.

2011. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 20:55


Tőled mit vettek el? (most azon kívül, hogy felmondod esetleg a szokásos szoci mantrát a kmanyup-"megtakarítás"-okról)

2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Bármeddig, mert a magyar egy letaglóznivaló barom.


De komolyan!


Én nem vagyok nagymagyar akinek a lilagőz is trikolór, sem kozmopolita magyarfikázó aki nyálcsorgatva tekint a nyugatra, de kezdem belátni hogy igaza van az ilyen Esterházy és Kertész féle irónikusan magyarkodó, magyaragódó, embereknek. Ha egy ember nem tesz semmit a lehetőségeihezképest hogy neki jobb lehessen, és csak tűri ahogy az élet dacol vele, és még egy halovány elégvoltot sem nyög ki! Akkor egy nemzet, aki a sorsból csak a balt tapasztalja holott sorsa jobb lehetne. Akiket a nadrágszíjjának lyuk gyarapítására ösztönöz 21 éve minden honatya, miközben a mázet a madzagrakenik vígaszúl, és ezt csak hadják. Az a nemzet nem is érdemel mást! Siralmas, és ha nem lennék még önmagam előtt is szégyenlős, talán egy vékonydongájú könnycsepp nekem is legurúlna az arcomon néha. Nem, nem hiszem hogy a magyarok változni képesek, nem hiszem hogy a szervezetükből kiszakadhatna az az eltompúltság amit a századok bunkósbotja sorozatosan okozott. Nincs meg a felismerés ösztöne, hogy jobbsors is kikövezhetné azokat az utakat ahol járunk. De halkan megsúgom, nem minden nemzet ilyen. Vannak sűrübben győztesek, akiket nem fog az éppen kisleányos zavaruk, a pubertánskori gátlásosságuk, megakadályozni abban hogy az igazságérzetük élő. lobogó fáklyává változzék.

Akik ha fáj, akkor hangosan képesek nemet mondani, és akár az égiekkel is dacolni ha veszni látják a gyermekeik jövőjét. Ők nemfogják mosolyogva nézni a mézesmadzagot és megbabonázva követni a politikusaik kígyóinak tekergését miközben bandában fújják a keserűpitulát varázsoló dudáikat. Ott baj és tűz lesz, ami ha még van egy szikrányi remény, esély, akkor minket magyarokat is megperzsel.

2011. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont erre volt jó a népszámláls? Talán a fidesz már évtizedekkel ezelőtt eltervezte hogy válság lesz és kiszámolta hogy 2011-ben pont kapóra fog jönni hogy népszmlálás lesz, mert minden 10. évben van mert így felmérhetik az emberek vagyonát. Ja és ebbe az egész világot belevonták hogy a fidesz a külföldi országokra is adót vethessen ki.


Persze hogy laktanyákra fordítják. Építenek párszáz laktanyát hogy a munkaképes férifakat besorozzák és senki se dolgozzon az országban, és a deficitből még fizessék a katonák eltartását is.


Addig fog tűrni a magyar míg be nem sorozzák mert akkor végre megszűnik a stressz hogy miből éljen meg mert biztos munkahely lesz és megoldódnak a gondok.

2011. dec. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

22:02


Emigrálj, felejts el magyarul, te is jobban jársz, meg mi is.

2011. dec. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

02:20


Már II. József is azért tartott népszámlálást, hogy a Fidesz lenyúlhassa a kérdező rokkantkártyáját.

2011. dec. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

"Már II. József is azért tartott népszámlálást, hogy a Fidesz lenyúlhassa a kérdező rokkantkártyáját.

"


LOL


Mellesleg vicces, hogy hányan siránkoznak az országban. "ÚÚÚÚ elviszik a házam a gonosz bankok, úristen devizahitelem van miért nem ment meg valaki, az irigy, proli magyarok miért nem fizetik ki helyettem az adósságom, hiszen én megérdemlem, mert most szültem, így engem azonnal meg kell menteni..." Az is vicces, hogy a legtöbb siránkozó a legmodernebb ájfónnal és ilyesmivel szaladgál az utcán mert az ilyesmire ugye mindig telik...

2011. dec. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"most azon kívül, hogy felmondod esetleg a szokásos szoci mantrát a kmanyup-"megtakarítás"-okról)"


A lopás lopás marad, te fideszdroid, függetlenül attól, hogy ki mondta :)

2011. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!