Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért nincs...

Szerintetek miért nincs elszámoltatás amikor minden ember tudja, hogy nincs rendbe valami? (Vagy más hogy nem lehet vezetni magyar országot csak ha lopok? )

Figyelt kérdés
Gyurcsány amit mondott, amiről hangfelvétel van miért nincs következménye? Hogy mondhat egy politikus olyat, hogy a falu nem fog fejlesztési forrásokat kapni mert jobbikos a polgármester magyarul egy ember miatt szenvedjen az aki ott lakik látjátok itt nem számítanak a dolgozni akaró emberek és a nem akaró dolgozók sem nem is kell dolgozni azért hogy az ő zsebüket tömjék, nem azokra kell haragudni akik betörnek, lopnak, sikkasztanak kisebb válalkozók egyszer, kétszer, akár rendszeresen mert másoknak ezt törvények nélkül szabad! Szeretném, ha egy politikus válaszolna nekem! Köszönöm
2011. júl. 28. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Azokat, akik igazán nyakig benne vannak, soha nem fogják elszámoltatni. Egyszerűen csak azért, mert magával rántaná az egész politikai "elitet" pártállástól függetlenül.
2011. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben biztos az is benne van, hogy alap, hogy a politika a hazugság művészete, tudománya, ha minden ferdítés, túlzás trükk, manipuláció számonkérhető lenne, akkor meg is szűnne létezni. De kívánom a Fidesznek is, hogy legyen úgy, és semmi ne legyen kimagyarázható utólag, mert szerintem minden az.
2011. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a fejlesztési forrásos dolgot nem Gyurcsány mondta, hanem a Fidesz helyi képviselője.
2011. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 doboszoli ***** válasza:
Elsőnél a pont! Minden más csak körítés.
2011. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem Gyurcsi mondta, de az mindegy hogy kimondta de mondta!
2011. júl. 28. 18:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Magyarra fordítva hü..lyéknek lehet nézni az embereket következmények nélkül várom már azt amikor mindenki megvilágosodik! Szerintem újhossznyi idő van már csak.
2011. júl. 28. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:

"Magyarra fordítva hü..lyéknek lehet nézni az embereket következmények nélkül várom már azt amikor mindenki megvilágosodik!"


Öszödön pont ezt mondta Gyurcsány is, hogy ezt nem lehet így tovább csinálni....

2011. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pedig nem hallgatom őket nem az ő szavajárásából szedtem, de nem is értem miért mondja ezt ezek szerint várja az életfogytiglanig tartó börtönbüntetését?
2011. júl. 28. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:

még 2006-ban mondta.


nem lesz elítélve. semmi olyat nem csinált amit a törvények tiltanak.


ezen a szinten erre már nagyon odafigyelnek...

2011. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja tényleg erre már oda figyelnek el is felejtettem, hogy mekkorát fordúlt M.o
2011. júl. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!