Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megtörténhet a...

Szerintetek megtörténhet a jövőben egyszer az, hogy a kormány letiltja a kuruc. Infót? Vagy Amerikában megfoghatatlan marad?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Szolgáltató szinten technikailag nincs akadálya a domain tiltásának. Úgy tűnik, hogy annyira nem érdekli őket, mert már megtették volna. :)
2011. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozzá. Különben is, maximum a rendőrség állíthatja le az oldalt, és nem a kormány.
2011. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudják letiltani, mert akkor már megtették volna. Voltak kísérletek, draskovics még FBI segítséget is kért, de elküldték a halál fa_szára, mert az USA-ban a szabad vélemény nyilvánítás alapvető emberi jog.

Amúgy is fel vannak készülve azóta, már nem csak az USA-ban vannak szerverei, hanem több másik országban is.

De ha letiltanák nagy nehezen, akkor meg van több másik csoport, ami átveszi a szerepüket. A kormány inkább nem foglalkozik velük, mert ez csak szélmalomharc lenne.

2011. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Értelmes ember úgysem veszi komolyan a kurucinfót.
2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Miért?

Én el szoktam olvasni azt is, oda azért raknak fel jó néhány olyan hírt, amiről a hazai hírportálok kussolnak. Nem titkolják az elkövetők származását és nem a köznép számára végletekig agyonmanipulált sablon híreket jelentetik meg.

Azért persze néha túllőnek a célon, de a tisztánlátás miatt egy hírportálról nem kap reális képet az ember a hazai és külföldi helyzetről.

2011. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

"Nem titkolják az elkövetők származását és nem a köznép számára végletekig agyonmanipulált sablon híreket jelentetik meg."


igen, ők a neonácik/újfasiszták/turboturulok számára végletekig agyonmanipulált sablon híreket jelenítik meg.


Sokkal jobb, de tényleg.

2011. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha jobb, akkor csak élj abban a liberális ködben, amiben vagy.
2011. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

"Szerintetek megtörténhet a jövőben egyszer az, hogy a kormány letiltja a kuruc. Infót? "


És ki? A kurucinfóügyi miniszter?


"Vagy Amerikában megfoghatatlan marad?"


Nem éppen megfoghatatlan. Ha pl. felírsz egy amerikai blogra egy rágalmazó szöveget, akkor ott kint simán letiltják azt, ha az itteni hatóságok kérik. Másrészt ha holokauszttagadó blogot indítasz, akkor azt ott kint már valószínűleg nem tiltják le, mert ott ezt nem tiltja a törvény.


Egyébként meg a kurucinfó szerintem nem túl érdekes. Segít a Jobbik szavazótáborát egyben tartani (ez a Fidesz érdeke, mert így kettéosztva marad az ellenzék), viszont kellően bárgyú ahhoz, hogy az értelmes embereket távol tartsa a szélsőjobbtól. A kurucinfó tehát jelenleg szándékaitól függetlenül a Fidesznek dolgozik.

2011. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Már többször letiltották de szerencsére nem értek el vele sok mindent. :) Amúgy az oldal amerikában van bejegyeztetve, és ahhoz a zsidesznek nem sok köze van.
2011. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Miért?"


Hogy miért nem lehet komolyan venni? Mert az emberek felbőszítésén és provokálásán kívűl mást nem csinálnak. Komolytalan, mert cikkeinek túlnyomó többsége más híroldalakról van lopva. Ez talán még nem is lenne akkora tragédia, ha minimális számú saját cikkükben nem épp azokat az oldalakat szapulnák agyba-főbe, ahonnan a saját oldaluk tartalmát elszedik.


"Én el szoktam olvasni azt is,"


Én is.


"oda azért raknak fel jó néhány olyan hírt, amiről a hazai hírportálok kussolnak."


Jónéhányat viszont nem. Miért nem lehet tudományos cikkeket olvasni ott? Miért nincsenek gazdasági elemzések? Sporteseményekről miért csak akkor jelentenek, ha épp balhé van? Hát azért mert csak olyant írnak meg, ami az embereket (legalábbis egyes embereket) felidegesít, gyűlöletre nevet, stb. Én is olvasom szórakozásból, de értelmes ember, mint mondtam nem veszi komolyan. Sajnos sokan nem értelmesek, a cikkekre érkezett kommenteket látva.


"Nem titkolják az elkövetők származását "


És ezzel azt a tévképzetet keltik, hogy fehér bőrű magyar ember az életében nem követ el bűnt, hiszen az ilyen esetekről nem írnak semmit. Aki piti bűnöző az cigány, aki nagyban bűnöz az zsidó. Ez a két véglet van, a többi lakos a megtestesült ártatlanság, sőt amikor egymilliárdot rabol egy magyar ember, még ujjonganak, hogy kicseszett a zsidó bankokkal. Tényleg normálisabb ez, mint az index/origó stb féle mosdatás (Egyáltalán mosdatás, ha valakinek nem mondják az etnikumát? Szerintem ez egy bűntett esetén lényegtelen, mindenkit a tette alapján kell megítélni. Talán túl liberális vagyok.)?

2011. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!