Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldali politikus nő és...

Szittyatarzan kérdése:

Jobboldali politikus nő és főként ha radikális jobboldali nem oximoron e?

Figyelt kérdés
Szóval sehogy se bírom megérteni , hogy politizálhat egy radikális jobboldali pártba egy nő? Mert ugye a jobboldali mantra szerint a nőnek otthon van a helye.Meg a konzervatív hármas így szol konyha, templom , gyerek.Nos erről azért Morvai Krisztinát és Dúró Dórát is megkérdezném mért is nincs otthon a gyerekével, hisz köztudott nem régen szült .Így mégis hogy mutat példát jobboldaliságból a magyar anyáknak és lányoknak ?
2011. dec. 18. 04:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
Mindenkinek joga van idiótának lenni.
2011. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

én utálom ezt a sok jobbikost meg úgy általában az egész rohadt politikát


de a nemrég szült kismama az egyetlen, aki szinte mindig ott van a rohadt parlamentben, és végzi azt a munkát, amire megválasztották, a többi sunyi köcsöggel ellentétben, akik miatt a padsorok szinte üresek - és marhára irigylem, hogy tudja végezni a munkáját és tudja a munkahelyén szoptatni a gyereket, mert olyan munkahelye van, hogy erre van lehetőség...míg ma a nők 99%-a kénytelen feladni a karrierjét és sok esetben a munkahelyét is, hogy szülhessen, majd utána évekig nyomorogniuk kell a gyesből, mert bölcsődei hely nincs, nem tud visszamenni dolgozni, mert nem tudja hová tenni a gyereket, az állami bölcsődét is nehéz finanszírozni, ha kap helyet, de mivel nem kap a magánbölcsire több elmenne, mint a fizetése...arról nem is beszélve, hogy normális országokban ki tudják fizetni a gyereklányt vagy a munkahely biztosít gyerekfelügyeletet és szoptatási időt

2011. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nofene:D Még a végén kiderül hogy a jobbik egy balliberális feminista párt:D Ezt azért velük is közöld le létszi !:D
2011. dec. 18. 14:16
 14/21 anonim ***** válasza:

ezt a f@szságot honnan szűrted le a mondandómból?


nem pártfüggő, hogy a parlament, mint munkahely tolerálja egy kismama szoptatási igényét

2011. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

"Sőt, a jobboldali gondolkodás abszolút helytelen, ezért gazdasági, kultúrális és társadalmi meglátásai abszolút összefüggéstelenek és tele vannak ellentmondással."


Én nem vagyok jobboldali, de ilyen ostoba komcsi propagandát már régen olvastam...

2011. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem mindenkinek joga van azt csinálni amit szeret, tekintve hogy csak egy élete van mindenkinek. Nem kell elítélni egy nőt azért, mert inkább dolgozik, minthogy gyereket nevelne. Az viszont szerintem sem szerencsés, hogy megszüli a gyereket, aztán elhanyagolja. Még szülés előtt el kell dönteni, hogy kinek mi a fontosabb.
2011. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mi az elhanyagolás abban, hogy közben dolgozik???????
2011. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Úgy értem az elhanyagolást, hogy nem várja meg, míg a gyerek legalább bölcsődeérett legyen.
2011. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
miért kéne megvárnia? a gyerekre vigyáznak, szoptatja, el van látva - otthon foglalkozik vele, akkor miért lenne elhanyagolva? azért mert nem adja fel a karrierjét és nem kerül függő viszonyba a férjétől anyagilag? - érdekes régen nálunk is sem lehetett 3 évig otthon dekkolni a gyerekkel, nyugati országokban sem szokás, akkor az a sok millió gyerek mind el lett hanyagolva?
2011. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ki beszél három évről? Bölcsődéről van szó, ha jól tudom 3 éves korban már óvodába is mehet a gyerek. Van egy olyan érzésem, hogy mi tulajdonképpen egyetértünk, csak félreértesz. Én csak azt mondom, hogy talán nem túl egészséges dolog szülés után egy héttel visszamenni a munkába.
2011. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!