Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy napjaink Széll Kálmánja?

Matolcsy napjaink Széll Kálmánja?

Figyelt kérdés
Vajon a távoli jövőben hasonlóképpen fognak rá felnézni mint ma Széll Kálmánra? Netán teret is el fognak nevezni róla?

2011. dec. 22. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

nem hinném


Matolcsy egy dilettáns vadbarom, szégyen, hogy még a helyén van.

2011. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Én azért a Fidesz képviselőit nem hasonlítanám, egy nagy magyar Tisza István által vezetett párt, és kormányok vezéralakjaihoz!

Súlyos hiba ez a hasonlat!

2011. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Matolcsyra akkor fognak felnézni, ha jó magasra akasztják...


A "nem ortodox gazdaságpolitikát" azért nem lehet megtalálni egyetlen gazdasági témájú könyvben sem, mert egyszerűen nem működik. Ha ez egy járható út lenne, már régen leírták volna, kielemezték volna.


Ja persze lehet, hogy Matolcsy egy akkora zseni, hogy valami vadonatújat talált ki, amivel forradalmasítja az összes gazdasági szabályt, és új alapokra fogja helyezni a törvényszerűségeket, tendenciákat, hatásmechanizmusokat. Hogy is nem vettem észre, hogy korunk nagy zsenije irányítja kis hazánkat, és most csak azért zuhan a gazdaságunk, mert most vesz jó nagy lendületet, hogy aztán lehagyja még a japánokat is!


Ó én balga! Matolcsy mester, bocsáss meg!


Pedro

2011. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ő napjaink Medgyessy Pétere. Nem mer belevágni a keményebb megszorításokba.
2011. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen megszorítások kedves utolsó? Remélem nem a kisemberekre gondoltál!
2011. dec. 22. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Széll Kálmán vad forgásba kezdene a sírjában, ha tudná hogy az ő nevével fémjelezve mit művelnek ezek a semmirevaló kegyelemkettes közgazdász ámokfutók.
2011. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondja már meg nekem valaki, ki az a Széll Kálmán? Soha életemben nem hallottam a nevét, csak amióta a fidesz ámokfutása megkezdődött: Széll Kálmán tér, Széll Kálmán terv stb.
2011. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pénzügyminiszter volt. halálosan régen, még Ferenc Joe alatt.
2011. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!