Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a "hőn szeretett"...

Szerintetek a "hőn szeretett" kormányunknak nem az orvosok fizetésével kellene foglalkozni olyan fontos témák helyett mint az ország új neve? A BKV és a MÁV tömött felesleges pénzből juttatnának egy keveset az orvosoknak is, akkor nem itt tartanánk!

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Aztán miért volna felesleges a BKV és MÁV juttatása? Hogyan járna munkába sok ember? És a zsaroló orvosoknak is lehetne annyi eszük hogy mások se keresik agyon magukat ebben az országban azoknak is kellene béremelés de miből? Hol van az a pénz követelni zsarolni lehet!
2011. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ország átnevezés,buszmegállók átnevezése,utcák,terek stb

Igen,ENNYIRE hülyének néznek minket,hogy biztos ezek melett senki nem veszi észre,hogy egyre többet elvesznek tőlünk,a szarásért is fizetni kell lassan,ők egyre gazdagabbak az orvosok (meg mindenki más is) lassan éhendöglik,de IGEN EZAZ végre új nevet kapott az ország

rohadjanak meg ezek a mocskok..

2011. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Hol van a pénz? hát a drága politikusaink zsebében
2011. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Attól még nem lesz több pénz, hogy száz helyett hatszáthetvenöt órát gondolkodnak az orvosok fizetésén.

Mondjuk ha csődbe visszük a BKV-t meg a MÁV-ot, meg akkor már a Volán-társaságokat is, és akkor legalább kevesebben fognak orvoshoz járni, még kevesebb orvos kell, több jut fejenként nekik. Ez is egy szempont...

2011. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos olyanokkal foglalkoznak amivel nem kéne...sorra csinálja Viktor a hülyeségeit,mi meg isszuk a levét,ennyire szar dolgokat még senki sem hozott,csak folytatni kellett volna,amit Bajnaiék elkezdtek,nemhiába írták,h lassan,de jó utat indítottak el,de ezeknek csak a hatalom a fontos...ezért esett vissza a forgalmunk ennyire,nekünk kiskereskedőknek és ezért csuknak be sorra szerencsétlen kisvállalkozók! Szégyen,h idáig jutottunk.
2011. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

15:34 Nagyon egyetértek veled, mi is kiskereskedők vagyunk a csőd szélén. 12000 fős kisvárosban élünk sorra nyilt a CBA, Lidl, Tesco. Hab a tortán most akarják kezdeni az Aldi építkezését is. Fideszes polgármjesterünk van mindenkit ideenged, Tescos Zoli bácsi a gúnyneve.

Az Orbán Viki egyik legnagyobb s.ggnyalója!

2011. dec. 29. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

"A Fideszt azért alkalmazta a nagytőke, hogy a nép kárára gazdagítsa jobban még a nagytőkéseket."


Mivel Magyarországon magyar nagytőkés nem nagyon van, a külföldi meg nem a magyar fizetésből él, ezért azt kell mondjam, hogy ezt buktad.

2011. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Az a baj, hogy a MÁV és a BKV sztorija már évek óta megy, és az állam évek óta tömi őket pénzzel, mert ugye ilyen szolgáltatással nem mehetnek csődbe. De nem is értem, hogy a BKV pl. hogy lehet csődközeli állapotban? Sikkasztás, hozzá nem értés, ilyenek miatt, mert nehezen tudom elképzelni, hogy lehet egy ilyen cég veszteséges.

Az orvosokról meg annyit, hogy értem én, hogy alul vannak fizetve. Azt is értem, hogy fizetésemelést akarnak. Na, de agyuk, az nincs? Nem látják, hogy milyen helyzetben van az ország? Most így hirtelen akarnak holnaptól 5-szörös béremelést? Mégis miből? Talán ha valami ésszerű javaslattal állnának elő, azt még biztos jobban meg is fontolná a kormány. Mellesleg a hálapénzből azért elég jól eléldegél a többségük.

Nemrég szültem, hát a terhesgondozás egy tragédia, meg sem vizsgáltak egyszer sem, úgy bántak velem, mint egy megesett k-val. Persze nehéz is elképzelni, hogy ebben az országban valaki szándékosan esett teherbe.

2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt az MSZP-SZDSZ kormányzás tette tönkre. Kilopták az ország vagyonát, mint 1990-ben. Még mindig a komcsi vezetők uralkodnak rajtunk!
2011. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1990-ben véletlenül nem az MDF volt kormányon?
2011. dec. 30. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!