Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire jó vezető Simor...

Mennyire jó vezető Simor András a Magyar Nemzeti Bank élén?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 22:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én csak tudásra szomjazom és kérdeztem. Arról nem tehetek, hogy mindent magára vesz uram. Be is fejeztem pfejj
2011. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Túl kiszámítható, már már gyanúsan.


A háttere meg egyenesen veszedelmes, hogy lehet ilyen embereket ilyen poziciókba helyezni?

2011. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Kiss Péter úr, maga érdemes lenne privát beszélgetésre is, ha van kedve, mert van humora, ráadásul ösztönből jön, ami nagyszerű erény.
2011. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ilyen szépet még nem mondtak nekem. Bármikor szivesen beszélgetek magával


Üdvözlettel: egy rajongója;) most már abba hagyom tényleg:)

De egyébként szivesen beszélgetek magával hiszen mindig az idősebbektől tanul az ember és legalább bővül az ismerettségi köröm:)

2011. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Tudod Bumbi, attól hogy valaki díjat kap, még nem biztos hogy meg is érdemli. A háttere az amibe soha nem láthatsz bele. Nem tudhatod milyen érdekek, kapcsolatok vezérelnek egyes szálakat, ehhez mi nagyon kicsik vagyunk. Egyébként azt egy szóval sem mondtam hogy minden Fideszes ember szent és sérthetetlen. Nálunk például mind elküldeném a fenébe, mert egy zöldséges meg egy hentes nem igazán ért a politikához, de még a gazdasághoz sem. Itt is vannak érdekek, persze, de hol nincsenek? Olyan kormány amelyik vegytiszta nem lesz soha, de nem mindegy mennyire van bepiszkítva.
2011. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%
Ok Peti, majd jelentkezem. Most elmegyek aludni, tudod 5 gyerekem van, és a holnapi/mai nap nem lesz egyszerű. Egy gyárat könnyebb elvezetni, mint őket irányítani egyszerre. Jó éjszakát neked is és Bumbinak is.
2011. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Viszont kivánok:)
2011. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 bumbi02 ***** válasza:
Persze fűzöd(het)nek hozzá érdekek is hogy kapott elismerést, de én amondó vagyok hogy az hogy akár csak fel merült a neve már az is nagy szó, mert Magyarország nem oylan nagyország hogy mindenki ismerje a jegybankelnökünket.. Amúgy meg vegytiszta politikus nem lesz soha, nem pedig vegytiszta kormány::))Joéjt
2011. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Biztató,hogy már Kolopele szeme előtt is oszlik a narancsköd. Nem tartja lehetetlennek a csőd bekövetkeztét.

Ami Simort illeti: jó vezető és érti a szakmáját.

Sokkal jobb,mint a Fideszes Járai volt. Ő az MSZP kormány idején mindig rosszkor emelt vagy csökkentett kamatot,növelve az államháztartási hiányt ezzel.

De ami még fontosabb: Járai egyedül döntött a kamatról,Simor pedig nem. Járai mellett még nem volt Monetáris Tanács,most pedig van. A Tanácsa tagjai között vannak Fideszesek is,sőt ott van Járai is. A döntéseket NEM a Jegybank Elnöke hozza egy személyben,hanem a Monetáris Tanács.

Csak erről a sok okos nem vesz tudomást.

Ami az offschor-cégeket illeti: Orbán anyai nagybátyjának több ilyen cége is van.

2011. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Simor András a zsidó nagytőke és az imf pórázon vezetett embere. Aljas és hazaáruló!
2011. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!