Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igénytelen híradók a kereskede...

Cirmos macskafül kérdése:

Igénytelen híradók a kereskedelmi csatornákon?

Figyelt kérdés
szerintetek miért ennyire igénytelen a híradó színvonala a kereskedelmi csatornákon. miért hülyítik ennyire a zembereket?

2011. dec. 29. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
MÉDIATÖRVÉNY!!! Meg van határozva hány százaléka lehet a híradónak katasztrófa vagy politika
2011. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Vak aki nem látja mi folyik a háttérben.
2011. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mikor volt egy híradó igényes? Mindig az volt a lényeg hogy ki tud több rém hírt közölni, ezáltal növelni a nézettséget. Az a helyzet hogy ma a legnézettebb műsorok mind az igénytelen és gusztustalan, erkölcsromboló kategóriába tartoznak. A médiatörvényt elsősorban ezen műsorokra kellene alkalmazni, mert a gyerekek számára igen károsak (lásd való világ). Persze a szülők is felelősek ha engedik nézni az ilyen műsorokat, de a nap 24 órájában még a legnagyszerűbb szülő sem tudja a gyereke kezét fogni.
2011. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Én nem tudom elhinni, hogy az embereknek tényleg van ilyen hírekre igényük. Esküszöm én tiszta depressziós leszek egy ilyen híradó után, hogy ma is mennyi ember halt meg ilyen brutálisan, aztán gondolkodom egy óráig, hogy mi van ha ez velem történik meg. Nem is nézek hiradót már hetek óta.
2011. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
[link] olvasd végig jó én megtettem nem a vak világba írogatok papa
2011. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

ma 23:21

Pont ez a céljuk vele.

2011. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon nézek híradót, arra ott vannak a hírportálok (félreértések elkerülése végett: érdemes többet is megnézni, ill. vannak gazdasági portálok is).

De emlékszem, hogy egyszer az RTL vagy TV2-ős híradótól a falra másztam. Konkrétan attól, hogy azt a hírt, hogy az IMF megszakította a tárgyalásokat Mo-val lerendezték 3 mondatban fél perc alatt, míg arról, hogy a bivalyb@sznádi Pistike rossz buszra szállt(!!), de a sofőr bácsi hazavitte, csináltak egy 6 perces összeállítást, helyszíni tudósítással!

De sorolhatnám a Zoo-híreket is, szinte mindig született valahol valami kisállat, amiről nagyobb terjedelemben számolnak be, mint a jövő évi adóváltozásokról. Oké, hogy ezek nem olyan "szórakoztató" hírek, de azért mégiscsak több embert érintenek, mint egy új kis majom...

2011. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

ma 23:28

Majd most nézd meg, holnap. Teljessen átalakult az egész, és már csak állatkertes, meg xfaktoros hülyeségek töltik ki... Ja meg olyan dolgokról csinálnak összállításokat hogy ördög nóri, meg rékasy károly hol és mi a rákomat vett karácsonyra...

2011. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy bucika mennyire szenved a böriben...
2011. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mert a nézettség a fontos
2011. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!