Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan szülő, aki a...

Van itt olyan szülő, aki a kereskedelmi csatornákon lévő 12-es,16-os karikás korlátozásokat betartja a gyermekével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert a szolgáltatókat állandóan műsorszünettel büntetik, és az én ismerettségi körömben mindenki tojik rá. Oké, a 18-as az más, de akkor már a gyereknek egyébként is az ágyban a helye. Köszönöm
2010. júl. 7. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A tv -t a legtöbbször arra használják a szülők, hogy lefoglalják a gyereket, mert ők épp nem érnek rá... valami más miatt. Hogy mi van a sarokban csak a gyerek látja, és ő tuti nem figyeli.
2010. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze,h betartom.Egyébként sem az RTL meg a TV2 előtt ülnek,ha tévéznek,akkor rajzfilmcsatorna,vagy méginkább olyasmi amit én töltöttem le,tehát pontosan tudom,h mit néznek.

Este pláne nincs tévézés.Nem nekik való.A büntetés meg jogos,és jár,büntessenek is.

2010. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ami a karikában van!!!!Gondolj csak a verekedős-káromkodós Mónika show-ra.Azt még a 14-15 éves gyermekemnek sem engedném meg és 12-es kartika van a sarokban.Emiatt van ez a sok erőszak.Az én gyerekem tuti nem fog tv-t nézni.Inkább én fogok vele játszani,kitalálok programokat,ha pedig kell egy kis szabadidő nekem,megkérem Apucit foglalkozzon vele,főzésnél pedig befogom,hogy segítsen nekem ha már lesz 3-4 éves.Én még a rajzfilm csatornát sem fogom neki engedni,mert ott is csak lövöldöznek,verekednek.Ráadásul az csak a látását és a hallását fejleszti.Sokkal jobb ha te játszol vele,mert kialakulnak az érzelmei,fejlődik a tapintása,érintése,ráadásul én szerintem többet tudok neki tanítani,mint ezek a hülye adások!!!!

21 hetes kismama

2010. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én betartom és betartatom! Ha karikás műsor kezdődik, megkérdezik, hogy nézhetik-e. Pedig a szobájukban van saját tévé, azt nézhetnének, amit akarnak.


Ha ismerem a műsort, akkor egyedileg mérlegelem, sok 12-est lehet nézni kisebbnek, és van, amin nincs karika, pedig tele van káromkodással.

2010. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!