Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is fogtok tüntetni az új...

Ti is fogtok tüntetni az új felsőoktatási törvények ellen?

Figyelt kérdés
Az iskolánkból sikerült egy kisebb csapatot összekovácsolni akikkel tüntetni megyünk.Kíváncsi vagyok mennyien lesznek ott.Akinek szeretne felsőoktatásban tanulni és van esze az ott lesz!
2011. dec. 30. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha lesz megint szervezett tüntetés szerintem minden tovább nélkül... Sajnos legutóbb meghiúsították a dolgot, mert a tüntetés időpontjára beraktak egy zárthelyit, amin kötelező volt megjelenni :(
2011. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Örülök ,hogy leszünk egypáran!
2011. dec. 30. 11:53
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
nem mert nagy részével egyetértek
2011. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

"Akinek szeretne felsőoktatásban tanulni és van esze az ott lesz!"


Na látod az ilyen mondatoktól bizonyosodok meg jobban, hogy nem árt, ha nem vesznek fel fűt-fát államin a felsőoktatási intézményekbe.


Styloo

2011. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
En szeretnek tanulni, de nem latom ertelmet a tuntetesnek,hogy miert? Egyreszt a tanarok akarmennyire tiltakoznak ellene(allitolag), valahogy mindig erdekes mod akkor raknak be egy zh-t, ami nem volt tervezve, de ha nem leszel ott, akkor az a valasz "megbuktatlak". Masreszt meg, ha kicsit figyelmesebben olvasnatok,es naprakeszebbek lennetek, akkor rajonnetek, hogy mas szemszogbol sincs ertelme. Pl. azt mar megszavaztak, hogy lesznek teljes osztondijasok, es felosztondijasok, valamint koltsegteritesesek. Most csak arrol megy a vita, hogy legyen roghozkotes vagy sem, elvileg az mar eldolt, hogy tandij az lesz. Legalabbis egy eduline cikkben ezt irtak. Valamint szerintem baromira nem erdekli a torvenyhozokat a tuntetes. Ha az orvosokat hagyjak elmenni, akkor velunk se fognak foglalkozni. Nem birka vagyok, es en is tennek, ha lenne ertelme, de en mar nem latom ertelmet.
2011. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
12.51-es vagyok, azt meg megjegyeznem: Most mikor epp az a kerdes, hogy visszamenoleg is legyen e tandij, meg roghozkotes, vagy azoknak, akik csak most felveteliznek. Es ha megnezem,hogy visszamenolegesen,hogy modositott torvenyt a kormany. Akkor arra a kovetkeztetesre jutok, hogy itt mar semmi se szent. Ha pont ok szegik meg a torvenyt,mi ertelme van par diak ugrandozasanak? Max megfaztok az esoben, es annyit ertek el, hogy nem 1 honapig fognak ezen "gondolkodni", hanem fel evig fognak bizonytalansagban tartani, majd utana nyogik be, hogy mit akarnak. Ha ezek mind igazak,amiket olvasni lehet, akkor ez mar eldolt, ha nem, akkor meg puszta riogatas ismet.
2011. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 bumbi02 ***** válasza:
56%

Legutóbb is ott voltam, most is ott leszek ha lesz tüntetés.. A kormány nem veszi észre, de ezzel üldöznek el minket országból.. Ha behozzák ezt a törvényt olcsóbb lesz nekem Bécsben tanulnom, vagy Finnországban - mindkét helyen ingyenes , és még az iskola melletti munka is jobban fizet -



És hogy mi értelme van a tüntetésnek? Az hogy kifejezzük hogy ez így nem mehet tovább.. Ha senki se tüntetne, akkor az jönne le a kormánynak: Na mindenki velünk van. És az a baj hogy nem csak a kormánynak jönne ez le.. Hanem mindenki másnak is...És ha mindenki másnak ez jön le, akkor úgy gondolják: csak nekem ne tetszene amit csinál a kormány?

2011. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bécsbe még ponthatár sincs a szakokra
2011. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bumbi02 ***** válasza:
56%

ott csak jól kell tanulni, aki nem tanul kidobják..


De egyre vonzóbbá teszi a kormány hogy az ember ott tanuljon, ott dolgozzon aztán itthon meg elkölti azt a pénzt...Röghöz kötés politika vissza fog ütni...

2011. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Én nem, mert nem érint a dolog, de egyetértek a tüntetőkkel.
2011. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!