Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti várjátok már a világ végét?

Ti várjátok már a világ végét?

Figyelt kérdés
Idén lesz, és már most azon gondolkodom mit vegyek fel erre az alkalomra. Remélem nem lesz túl korán, mert nem szeretek korán kelni...
2012. jan. 1. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
az ellenzék biztos hogy azt is a fideszre foghassa
2012. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nem lesz világ vége, mi 50 évvel le vagyunk maradva.
2012. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De gonosz ez az ellenzék, pedig a fidesz aztán tényleg nem érdemli meg a bírálatot..... Úgy hallottam, kétharmaddal meg akarták szavazni, hogy ne legyen világvége, de ez egy négyötödös törvény és ugyebár az ellenzék és főként gyurcsány ferenc meg ellenezte az ötletet. Meg az IMF és az Európai Bizottság.
2012. jan. 1. 15:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a jehovák már eszementen.
2012. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem jobban aggaszt az én elmúlásom mint a világé.
2012. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van még olyan hülye, aki elhiszi, hogy idén lesz a világvége?!
2012. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért jövőre lesz? Basszus pedig már annyira ráhangolódtam... Van világvége feliratos pólóm, karkötőm és egy The end of the world 2012 feliratú bögrét kértem karácsonyra.
2012. jan. 1. 16:19
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem jövőre lesz, hanem nem is lesz! Mégis mi az istennyilától lenne?
2012. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lesz? Pedig a haverokkal már ledumáltuk, hogy lesz egy kis világvége party.... Szerintetek gáz, ha nem is lesz világvége de megtartjuk?
2012. jan. 1. 16:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Februárban nem lesz világvége. Amin már túl vagyunk, az nem következhet be még egyszer. Nem a februárra gondoltam, az lesz minden évben. A világvége már bekövetkezett. A túlvilágról üzenem, hogy nincs. Én se ott vagyok. Áprilisra tervezek egy bazi nagy utazást, titeket is meglátogatlak majd, bárhol is legyetek.
2012. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!