Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes végtörlesztés, avagy...

Fideszes végtörlesztés, avagy nesze semmi fogd meg jól?

Figyelt kérdés
végtörlesztés

2012. jan. 3. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akinek volt talonban elég pénze,annak ért valamit. Másnak csak propaganda.
2012. jan. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokan nem azért vettek fel hitelt mert volt pénzük hanem épp ellenkezőleg!
2012. jan. 3. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tök jó segítség, mivel az árfolyam kockázatot ki tudják küszöbölni.
2012. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ki tudják küszöbölni az árfolyamkockázatot. A többi ember meg mind fizeti a végtörlesztéssel okozott károkat.
2012. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség volt a kormány részéről. A média egyetlen egy embert sem mutatott olyat aki nem milliomos volt vagy politikus aki végtörlesztett akik viszont voltak majd megkérdezik, hogy honnan van rá a pénz? aki felvette az azért vette fel mert nem volt pénze a gazdagok meg azért, hogy tovább szaporítsák a vagyonukat így most ez kedvezett nekik, miközben a kispénzűek fizetik tovább az akár a duplájára is emelkedett törlesztő részletet
2012. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A média egyetlen egy embert sem mutatott olyat aki nem milliomos volt vagy politikus aki végtörlesztett"


Én egyik sem vagyok, mégis végtörlesztettem.

2012. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én egyik sem vagyok, mégis végtörlesztettem."


A barátom sem milliomos, maradt neki 130 ezer és kitisztázta. Én azokra értem akinek még maradt 2,3,4 millió azok a személyek miből végtörlesszen ha csak a jövedelme van mint pl: nekem is? tehát marad a havi törlesztés.

2012. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!