Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végül mennyien voltak a...

Végül mennyien voltak a tegnapi tüntetésen?

Figyelt kérdés

Nagyon cifra számokat olvasok.

Ugye tv-ben azt mondták, hogy 100 ezren. A jobbikos oldalakon azt írták, hogy a felvételek alapján csak 20 ezren lehettek.

Volt olyan is, aki azt írta, hogy a felvételek alapján csak 4000 tüntető volt + 2000 ellentüntető.

Viszont a kurucinfóra kommentelt vki, aki tényleg kiment. Ő azt írta, hogy szerinte nem is 100, hanem inkább 150 ezren voltak, a jobbikosok meg csak 200-an mentek.


Most akkor melyik a hitelesebb szám? Főleg olyantól kérdezem, aki kint volt, illetve van összehasonlítási alapja a megbecsüléshez.


2012. jan. 3. 09:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 12:42


most a cigányozás hogy a francba jön ide?

2012. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kevesebb ember volt kint, mint 10 ezer fő. Ez a nagy büdös helyzet!
2012. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudhatjuk. Egyébként ma tudtam meg, hogy egyik ismerősöm kint volt. Ő azt mondta, hogy rohadt nagy tömegnyomor volt, elég hosszasan. Az elmondások, kommentek alapján a 10 ezret bőven keveslem.
2012. jan. 4. 23:21
 14/15 anonim ***** válasza:

vannak fent videók youtube-on, amin látszanak a tömeg részei.


pl.

http://www.youtube.com/watch?v=H7PuR99Bf9k

2012. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is csak video-kon láttam. Az tuti, hogy több tízezren voltak, ha a 100-at nem is érte el a számuk. Az ellentüntetők pedig nevetségesen kis létszámban voltak jelen :)
2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!