Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországot megtámadnák,...

Ha Magyarországot megtámadnák, mennyien akarnák megvédeni az országot és mennyien mennének el?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 16:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ki támadná meg ebben az esetben?
2011. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez csak egy feltételezés. "Ha"
2011. nov. 25. 16:57
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Azért kérdeztem, mert nálam nem mindegy ki és miért támad meg. Van olyan eset, amikor védném amennyire tőlem telik az országot, más esetben menekülnék az első repülővel.
2011. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy elmennék......jó messzire innen.


Nekem ez az ország közel sem adott annyit hogy kockáztassam az életem miatta.

Gyakorlatilag annyi a közöm az országhoz hogy ide születtem. Mikor jóléltem az életem során, az vagy nem itthon volt, vagy abból a jövedelemből itthon amit külföldön kerestem.

2011. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Én beállnék a támadókhoz, ez az ország annyit sem érdemel hogy megtrágyázzam a földet ha ott jön rá a cifra:)
2011. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Én másképp közelíteném meg.

Az ország igenis fontos. Akik irányítják már kevésbé fontosak.Első körben a teljes országgyűlést (családostól és közeli rokonsággal együtt) felajánlanám, mint áldozatot. :)

Ha ez nem kell, akkor elsőként teljes menetfelszerelésbe öltöztetném a bandát és küldeném őket a csatatérre. Dögöljenek ők meg előbb!

Aztán lelépnék. :D

2011. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem sokan védenék... A sok balfék jobbikos is az elsők között húzna, pedig most verik ezerrel magukat...
2011. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

#7


Jajj hát nekik csak a pofájuk nagy. Bár mióta bekerültek a parlamentbe, nagy lett a csend... gondolom elkezdett csurranni-cseppenni a lé! :D

2011. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
Én védené a hazámat. Szégyellje magát a sok hazaáruló, ezekért áldozták életüket nagyjaink?
2011. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

"Bár mióta bekerültek a parlamentbe, nagy lett a csend"


Látszik hogy nem nézel gyakran parlamenti közvetítéseket. A Jobbik a legaktívabb ellenzéki párt, az ellenzéki pártok közül ők nyújtották be a legtöbb javaslatot, módosítást stb., csak hát ugye a 2/3 mellett elég kicsi mozgástérrel rendelkeznek sajnos.

2011. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!