Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi Fidesz- és Orbán-párti...

Mennyi Fidesz- és Orbán-párti maradt meg a környezetetekben mostanra?

Figyelt kérdés

Nálam a mostohaapám élvezkedik a jogállamnyirbálásra (ő amúgy is túlontúl tekintélyelvű, ezért tetszik neki a kőkonzervativizmus és az "erősebbnek több jog jár mint a gyengének" elv), anyám még kivárja a végét a ciklusnak.

Én anno Fidesz szavazó voltam (mert Gyurcsány intézkedései nagyon nem tetszettek, Bajnai még ok volt). Számítottam arra, hogy nem fogok velük mindenben egyet érteni (pl. vallásosság) és hogy nem tudják minden igéretüket betartani, de hogy ez süljön ki belőle...


2012. jan. 3. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

kb. két ismerősöm még mindig Fideszes, egyről pedig nem tudom eldönteni.

A többiek mind más pártokkal szimpatizálnak vagy nem szimpatizálnak senkivel.


"de hogy ez süljön ki belőle..."


ez is várható volt amúgy.

2012. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mostohaapáddal értek egyet, noha nem szavaztam a Fideszre.
2012. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A környezetemben akik 2010-ben a Fideszra szavaztak, azok szerintem 2014-ben is rájuk fognak.
2012. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
A környezetemben csak azok Fideszesek még,akiknek jó állása lett,vagy magas jövedelműek. A többi kiábrándult belőlük.
2012. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én (ex)fideszes ismerőseim lapítanak mint szar a fűben, és azt állítják nem érdekli őket a politika.
2012. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 doboszoli ***** válasza:
Egy-két elvakulton kívül a legtöbb az előttem szóló szerint viselkedik.(lapít, mint az a bizonyos...)
2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A környezetemben sokan vannak, erős még mindig a Fidesz támogatottsága. Én még mindig kiállok mögöttük.


Ideje van az IGAZI RENDSZERVÁLTÁSNAK!

2012. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mostohaapáddal értek egyet"


akkor el lehet takarodni valamelyik diktatúrába :)

2012. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ideje van az IGAZI RENDSZERVÁLTÁSNAK!"


igen, ideje volna, de ahhoz az kéne, hogy az egykori KISZ és MSZMP tagok (jó pár fideszes is köztük van) eltűnjenek végre a közéletből!

2012. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!