Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Annak ellenére, hogy megjósolt...

Annak ellenére, hogy megjósolták hogy lesz 3-ik vh úgy néz ki mostanra már biztosa nem. Igaz?

Figyelt kérdés
úgy jósolták novemberbe lesz, de nem úgy néz ki
2010. okt. 30. 18:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

"úgy jósolták novemberbe lesz"


Kik "jósolták" így? Gondolom véletlenül sem valami elismert tudós, mert akkor benne lett volna a hírekben.

2010. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Senki sem jósolt ilyesmit. És igen lesz. Az emberiség nem a békében élésről híres. Vagy nem láttál még történelem könyvet?
2010. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként gondolom a Baba Vangára gondolt a kérdező. De szerintem mostmár nagyobb háborúk nem is lesznek, hacsak a szélsőséges muszlimok nem kerülnek hatalomra. A világ annyira össze van fonódva minden értelemben, hogy nem érné meg, sem gazdaságilag, sem pedig egyéb értelemben. Ugyan minek? Területet úgysem szerezhetne senki! Viszont helyi konfliktusok lehetnek olyan helyeken, amelyek nem akarnak integrálódni, mert félnek a modernitástól, stb...
2010. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Nostradamus egyik jóslata teszi november elejére (talán elsejére). Azért várjuk meg a keddet ;)
2010. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Megtatláltam:

[link]


Hát nagyon úgy néz ki, hogy igen nagy rá az esély.

2010. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

19:21


Javítalak:várjuk meg a hétfőt :)

2010. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Nostradamus nevéhez kötve hallottam ilyent.

Illetve Einstein is mondott valamit, hogy nem tudja, mivel harcolják meg a 3. világháborút, de a negyediket botokkal és kövekkel... Szóval ha lesz is háború, nem hiszem, hogy tankokkal és lövöldözésekkel kell elképzelni, vannak annál már "fejlettebb" módszerek is (lsd. H1N1 felhajtás), és Einstein úgy gondolta talán, hogy a negyedikhez már csak a primitív módszerek maradnak, mert ezek a fejlett technikák annyira veszélyesek lehetnek az egész emberiségre, hogy használóik bele se gondolnak talán, hogy a civilizáció létét veszélyeztetik vele (mint ahogy nem egy fejlett ősi civilizáció vált háborúk áldozatává).

2010. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapomra világháborút kapok? De kedves :/
2010. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
19:36 - Na, és én mit szóljak november 7-el? Az meg egy nagy szoci háborús emléknap... :-D Amúgy előre is Isten éltessen sokáig! :-)
2010. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
19:28 - azért nem az elsejét írtam, mert lehet valamikor éjfél előtt derül ki, amiről - ha túléljük - már csak kedden szerzünk tudomást ;D
2010. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!