Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik erősödik, mostanra...

A Jobbik erősödik, mostanra már beelőzte az MSZP-t. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Egyik felmérés szerint beelőzte az mszpt. Tudom, tudom, ez nem pontos adat, viszont a hibaszázalék minden pártnál megvan, szóval egymáshoz viszonyítva elég jó lehet a közelítés..


2011. szept. 15. 09:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
hála az égnek! mszp már lassan az LMP is beelőzni, annyira tehetetlen, széhúzó, nemzetellenes bagázs. pl most hogy szavazhatnak majd a kettős állampolgárok, elkezdtek haverkodni a VMSZ, RMDSZ, meg hasonló pártokkal. eddig köpdöstek, meg megtagadták őket, most meg segget csinálnak a szájukból.
2011. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

Kétfélét is szólhatok: az egyik, hogy Magyarország immár végveszélybe került. A demokrácia utolsó mentsvárát, az MSZP-t beelőzték a szélsőjobbnácik, és hát tudjuk, hogy ahol villanyt égetnek, ott könyveket is fognak, ahol pedig könyveket égetnek, ott embereket is fognak. Szóval meneküljön mindenki, de nagyon gyorsan.


A másik, hogy nagyon helyes. Az MSZP-nek 1989-ben kellett volna tökéletesen, jog- és szellemi utód nélkül eltűnnie a magyar közéletből. Nyilván most sem fogja megtenni, de talán meggyengül annyira, hogy ott lehessen tudni, ahová való.

2011. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%

Nem szokásom politizálni (nem értek hozzá) de gratula nekik!! nem hiába erősödnek mivel az eddigiek a Magyarok ellen voltak a cigányokat is az egekig magasztalták minket elnyomva, mindent kivéve a kezünkből.

Annyit tudok hogy lesz ami lesz de én a Jobbikra voksolok.

2011. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

hát az mszp-t nem volt nehéz beelőzni

majd ha a fideszt is beelőzi :D

2011. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
Az összes párt hazudozik.Ha a Jobbik kerülne kormányra akkor meg mindenkit kinyirnának meg hazudnának ugyan úgy mint a többi.Az összes egy nagy sz@r.
2011. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Az MSZP-t még én is beelőzném. :))

De egyébként várható volt, hogy az MSZP tovább csúszik, és a jobbik erősödik. Kérdés meddig?

2011. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

A Jobbikot nem különösebben szeretem, de az MSZP-t meg egyenesen utálom.

Soha nem láttam annyi tehetségtelen embert egyrakáson, mint az MSZP-SZDSZ kormányban.

Rémálom.

Úgyhogy én örülök neki.

2011. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik válaszoló jól leírta...számít az valamit, hogy a Jobbik erősebb, mint az MSZP? Jó, állj, azért még ne könyveljetek el zsidóbérencnek, kérlek titeket! Engedjétek meg, hogy akkor másképp tegyem fel a kérdést: van-e annak jelentősége, hogy az ellenzék milyen összetételű? Mennyivel tud többet tenni jelen pillanatban egy Jobbikos dominanciájú ellenzék a kormánypárttal szemben, mint mondjuk egy MSZP-s? Attól tartok emberek, itt az érdekes téma nem az, hogy melyik ellenzéki párt veri kenterbe a másik ellenzéki pártot. Az igazán nagy hír majd az lesz, ha bármelyik ellenzéki párt felveheti majd egyszer a versenyt a Fidesszel...
2011. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

FIDESz - jószándék, függőség(nyugat), kapkodás, populizmus

MSZP - ORSZÁGKIÁRÚSÍTÁS, bűnözők pártja, kapkodás, populizmus

LMP - 'kicsike már az ellenzék hangja'

JOBBIK - a szükséges rossz az urughájok elleni küzdelemben

2011. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

"A Jobbik erősödik, mostanra már beelőzte az MSZP-t."


Erősödik? Viccelsz? Fogalmazzunk úgy, hogy "kevésbé gyengül". Az MSZP lehagyása nem ér semmit, 15-20%-os pártokról beszélünk, melyek labdába se rúghatnak egy éles választáson.


Amúgy a Nézőpont Intézet közismerten megbízhatatlan, hiszen a Fidesz házi intézeteként a Fidesz aktuális érdekeinek megfelelő adatokat szokta kihozni.


A valóság az lehet, hogy egy 20-25% körüli MSZP-t próbál utolérni egy 10-15%-os Jobbik.

2011. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!