Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mellyek azok a pontok a...

Mellyek azok a pontok a Jobbik gazdaságpolitikájában, amik nem lennének megvalósíthatóak?

Figyelt kérdés

Akik azt álolítja hogy a Jobbik gazdaságpolitikája megvalósíthatatlan, annak itt a lehetősége hogy bebizonyítsa az igazát!


Ezt annyiszor olvastam már ezen az oldalon, de soha nem hoztak fel tényeket akik állították.


Most itt az alkalom, vagy kénytelen leszek megrögzött hazudozó bértolnoknak nevezni őket.


Várom a jelentkezőket, bár tudom hogy egy sem lesz.


2012. jan. 3. 21:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
Miről kéne itt vitázni?A jobbiknak nincs is gazdaságpolitikája.Szerencsétlen majmok.
2012. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Sz1u ***** válasza:
67%
Sokkal rövidebb volna a megvalósítható pontokat felsorolni...
2012. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
most had ne kelljen bemásolni az egész gazdaságpolitikáról szóló részt...
2012. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
17%
a fasizmus gazdaságpolitikája a kizsákmányolás a jobbiknak még ez se menne. előre BALOLDAL!!! AMI NEM BALOLDALI GAZDASÁGPOLITIKA AZ ROSSZ!!! MUNKÁSPÁRT!!
2012. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

""Szabadosi János válasza:


most had ne kelljen bemásolni az egész gazdaságpolitikáról szóló részt...



Haver, nem kell!

Semmi nem kötelező.

De akkor ne állítsd hogy nem megvalósítható!



De ne viccelj már.

Én itt látlak kommentelgetni órákon át.

Nekem is egy hobbim és a póker mellett elfér.


De tényleg a másolás a probléma, ami fél perc?


Nem inkább a felkészületlenség?


Hogy előbb meg kellene ismerni, elolvasni, nem olvasatlan nyomni a média riszát?


Kilóg a lóláb!!!!!!!!!

2012. jan. 3. 21:38
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, gyerekek! Egyetlen magyarországi politikus vagy párt sem ér annyit, hogy összevesszetek miattuk! Tessék szépen viselkedni!
2012. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
elolvastam az egészet már. az egész egy vulgármarxista "nem ortodox", logikátlan, össze független de a hozzá nemértőknek jól hangzó katyvasz.
2012. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

""a fasizmus gazdaságpolitikája a kizsákmányolás a jobbiknak még ez se menne. előre BALOLDAL!!! AMI NEM BALOLDALI GAZDASÁGPOLITIKA AZ ROSSZ!!! MUNKÁSPÁRT!!



Te különlegesen ostoba vagy.


Mi az hogy fasizmus gazdaságpolitikája?


Persze az olasz fasizmusnak volt gazdaságpolitikája, de véletlen sem kizsákmányoló!


Veled nincs is értelme foglalkozni.

2012. jan. 3. 21:41
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Szerintem menj nyugodtan aludni, majd reggel megnézed a 286 kommentet. :D
2012. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező reakcióiból leszűrhető,hogy unintelligens,szellemileg alultáplált,tipikus jobbikos szavazó.Hülyékre meg kár időt fecsérelni.Remélem kielégített a válaszom.
2012. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!