Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én jobboldali vagyok, de a...

Ha én jobboldali vagyok, de a fideszt urálom a jobbik túl szélsőséges akkor milyen jobb oldali pártalternativák vannak még?

Figyelt kérdés
Mert ha a jobbikra szavaznék akkor aztmondanák hazaáruló vagyok.
2012. jan. 3. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
KDNP
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
ki mondaná h hazaáruló vagy? A jobbik hazafista párt.
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
MDF
2012. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Mitől szélsőséges?

Mi az hogy szélsősége?


Ki mondaná hogy hazaáruló vagy?


Nem értrem a kérdést.

2012. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

""MDF """ ????????????????



Mi???


A legelveteműltebb neoliberális Bokrossal az élükön?


Na nnneeee.

2012. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ha valamiben megvédtem a jobbikot akkor egyből jött hogy hazaárulók meg hogy nagymagyarkodok stb... én nem tartom annak
2012. jan. 3. 19:20
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Első: A KDNP a Fidesz csökevénye, nem igazi párt...

Nem feltétlen igaz, hogy ha a Jobbikra szavaznál, azt mondanák, hazaáruló vagy.

Ami pedig a dilemmát illeti, én is ugyanígy vagyok vele. A baloldaliaknak is gondolom megvan a maga baja, mivel MSZP-re már nem akarnak szavazni.

Igazából megújulásra volna szükség mindkét oldalon, de jelenleg sajnos nem látom, hogy lenne megújulás.

Igazából ha összeszámolnám, mi rokonszenves a Fideszben és a Jobbikban, és mi ellenszenves bennük, akkor mindkét oldalra rengeteget tudnék sorolni. Így sajnos tényleg nem maradt vállalható alternatíva.

2012. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

És mégis ki mondja, hogy hazaáruló vagy? A szavazás névtelen, tehát senki nem vehet elő érte. Egyébként meg aki nem ért veled egyet, annak ne kösd az orrára, hogy melyik párttal szimpatizálsz, ennyi.

A munkahelyemen pl. mindenki MSZP-s, egyszer kérdeztem, hogy mégis mi ennek az oka. Észérv nem hangzott el, csak az, hogy a többi pár ilyen, meg olyan. Mondtam, hogy jó, ezt hagyjuk, de mondjátok már meg, hogy az MSZP miért jó? Nem tudják, érzelmi alapon megy az egész politizálás. Hát, én azóta inkább nem beszélgetek a munkatársaimmal politikáról. Tudják, hogy jobbikos vagyok, de nem szoktunk erről vitatkozni. Aztán, hogy ki mit gondol magában, az már nem érdekel.

2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
FIDESZ-KDNP !!!
2012. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én nem urálom! :)
2012. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!