Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megbukott az...

Szerintetek megbukott az Orbán kormány?

Figyelt kérdés
??
2012. jan. 3. 21:20
1 2 3
 1/24 Sz1u ***** válasza:
80%
Szememben már 1998-2002 között megbukott (pedig anno rájuk szavaztam)! Hadd ne soroljam most az akkori fonákságaikat, úgyis tudja mindenki.
2012. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Antimod ***** válasza:
85%
Még nem. De Magyarországon már több kormány is megbukott különösebb következmények nélkül, így lemondani ők sem fognak.
2012. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor mi lesz...kihúzzák 2014-ig?
2012. jan. 3. 21:27
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Kihúzza. Sőt most mindent megtesznek, hogy megnyerjék a következő választást is. Szerintem nem kizárt, mivel a határon túli magyarok pl. elég nagy tömeg ahhoz, hogy eldöntse számukra a harcot.
2012. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Csakhogy azok közül sokan el se mennek majd szavazni.


Hát én nem tudom ennyire még sose voltak elkeseredve és fellázadva az emberek.

2012. jan. 3. 21:32
 6/24 Antimod ***** válasza:
75%

"Csakhogy azok közül sokan el se mennek majd szavazni."


Ne aggódj ezen, addig majd eltörlik a szavazatküszöböt, ők és szűk családjuk pedig elmegy, és minden marad a szép régiben. Nem fognak lemondani, akár megbuknak, akár nem, errefelé ez nem szokás.

2012. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 szittyatarzan ***** válasza:
64%

Kihúzza. Sőt most mindent megtesznek, hogy megnyerjék a következő választást is. Szerintem nem kizárt, mivel a határon túli magyarok pl. elég nagy tömeg ahhoz, hogy eldöntse számukra a harcot.



Na akkor tör ki majd még egy jó kis forradalom!Nem gondolod hogy ez hazaárulás az itteni magyarokkal szemben? Olyan döntenek a sorsukról akik voltaképpen nem is élnek dolgoznak adóznak stb.

2012. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Igen,

azt gondolom, hogy nincs sok hátra, és nem fogja kihúzni 2013-ig sem.


Két dolog szomorú ebben:

-hiányozik egy valóban konzervatív párt a palettáról

-nincs kire fogniuk: lehet nyolcévezni, meg imfezni, meg euróválságozni, és mindenki elismeri, hogy ezek egyike se könnyítette meg a dolgukat... de mindenük megvan/megvolt, hogy kormányozzanak (nincs idegesítő koalíciós partner, vagy számottevő ellenzék, még vmi belső repedés se eddig), és így. Szép munka. Nem is szomorú, hanem szánalmas.

2012. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
A politikája megbukott, és sajnos az ország is megy velük a süllyesztőbe, de a komolytalan ellenzék miatt ez nem jelenti azt, hogy leválthatóak lennének a hatalomból. Kihúzzák 2014-ig, és akkor, ha más út nem lesz, majd a Jobbikkal fognak koalíciót alkotni és tovább kormányozni a romhalmaz és csődtömeg tetején, amit összehoztak. Sajnos lesz hozzá elég támogatottságuk mindezek után is :(
2012. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Tom Benko ***** válasza:
44%
Sajnos még nem, pedig már így is késő.
2012. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!