Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon, vannak olyan emberek,...

Vajon, vannak olyan emberek, akik a Fidesz kormányra kerülése után lettek fidesz pártiak?

Figyelt kérdés
Mert azt ugye tudjuk, hogy több mint a fele szavazótáborukat elvesztették, és a kifejezetten ellenük szavazók tábora megnőtt(jogosan) De vajon vannak olyan emberek, akiknek a kormányzásuk alatt tetszett meg a fidesz? XD
2012. jan. 4. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

amennyi kretén van itt biztosan.


ez pont olyan, minthogy valaki akkor lesz GYF fan, mikor már megbukott fletó

2012. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján igen, valami nagyon szubjektív ok alapján. Néha nevetséges, milyen marhaságokon tudnak emberek megítélni valakit/valakiket, aztán semmilyen észérvvel nem lehet őket meggyőzni.
2012. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
meglepő kérdés ez egy olyan okos embertől aki tudja ,hogy több mint a fele szavazótáborukat elvesztették. bár sok szavazatot veszítettek ,de hát a demagógia gyermekei mindig az ígéret után futnak.de hiába. én elégedett vagyok velük. a kérdésedre válaszolva :SZERINTEM NINCSENEK.
2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért is vagy vele elégedett, kedves utolsó?
2012. jan. 4. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Én eddig a 2010-es választást kivéve jobb híjján a Fideszt választottam. 2010-ben sokkal jobban tetszett a Jobbik programja, így változtattam és a Jobbikra szavaztam. A 2010-es választáskor a Jobbik ellenes közös Fidesz-Mszp sajtó össztűz miatt rendesen kezdtem utálni a Fideszt.

Ami miatt mostanában újra pártolom őket, az az, hogy rengeteg aljas, nemtelen támadást kapnak mind a helyi ballibtől, mind a nyugati világot vezető és uraló liberális politikusoktól, és ezt elég férfiasan, de diplomatikusan viselik. Annyi számító spekuláns r0hadék támadja őket minden irányból, hogy 100%-osan biztos vagyok benne, hogy jók a törekvéseik. A liberális nagytőke be akarja dönteni pénzügyileg a magyar gazdaságot. Nagyon el akarja őket taposni a nyugat, mert félnek tőlük, hogy rendbe hozzák az országot, és akkor soha többet nem tudnak majd minket zsarolni. Ha Magyarország rendbe jön, más országok is követhetnek minket, és ezt mindenképp meg akarják akadályozni.

Közben az említett r0hadékok a helyi paprikajancsikkal sikeresen lázítják a buta népet, akik nem látják át, hogy mire megy ki a játék, és visítva orbánozva azt hiszik magukról, hogy hú de okosak most. Ennyi buta embert meg nem nehéz találni, mint itt. ATV-n, Bolgár Úron, Heti Hetesen nevelkedett sutyerákokat nem túl nehéz megvezetni.

Az, hogy ebben az országban idétlen populista demagógiával csődközeli állapotot lehetett produkálni, továbbá, hogy több százezer embert sikerült bepalizni svájci frank hitellel nagyon sok milliós tételben azért elég beszédes. Szóval ne menjünk bele nagyon a hülyézésbe, mert a hülyék szerint én vagyok az, én szerintem meg az a hülye, akinek a voksa miatt tönkretehették ezt az országot, a saját döntése, hiszékenysége miatt meg tönkretehette magát a bankokban.


Röviden. Fideszes voltam, Jobbikos lettem, most megint a Fidesz mellett állok, és pont azért mert látom milyen csúnya játékot játszanak ellenük. Mocskosul nem szeretnék abban az országban élni, ahol azok kormányzoznának, akik megpucsolnák a törvényes hatalmat külföldi gazdasági-politikai maffia közreműködésével. Ha a lakóhelyemen tüntetések lesznek, és is tüntetni fogok, de nem a libik oldalán!

2012. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy miért vagyok elégedett azt nem fogom részletezni. elégedett vagyok és kész. :) amivel nem vagyok elégedett:simor andrást és a többit ki kell vágni a pozícióikból
2012. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!