Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te miért szereted Orbán...

Te miért szereted Orbán Viktort? Mi az amiben segített? Támogatott? És ezért úgy érzed, hogy ő az aki kormányra való.

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szeretem, mert megerősítette a kommunizmus iránti mély elkötelezettségemet. Segített nekünk bebizonyítani, hogy a kapitalizmus mennyire velejéig rohadt rendszer. Kormányra való, mert a tevékenysége okán emberek tömegei veszik észre a jobboldal ócska hazugságait, és sok dolgozó jön rá, hogy az érdekeiket valójában a szakszervezetek, alterbalos civil mozgalmak és a valódi baloldali pártok (Munkáspárt 2006, Zöld Baloldal) képviselik.
2012. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért szeretem Orbán Viktort, mert megmutatta, hogy értékelni kell, ha jogállam van. Valamint soha többé senkinek nem szabad 2/3-ot kapnia.
2012. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemlik a 2/3-od. Az emberek bíznak a változásban és a gazdaság fellendülésében.
2012. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 doboszoli ***** válasza:
79%

Eddig titkoltam a rajongásomat, de hogy így megkérdezted, azért szeretem,mert:

-még sohasem hazudott

-választási ígéreteit pontosan betartja

-szavahihető, nem ferdít korábbi kijelentéseket

-szegény,és családbarát

-nem köpönyegforgató

-nem prédikál vizet, miközben tokajit iszik

-nem cinikus

-a korábbi maradi kormányokkal ellentétben, nem csak megszívat, ki is röhög hozzá

Ezek csak az emberi tulajdonságai, gazdasági tevékenységéről még nem is beszéltünk.

Na ezért ilyen szeretnivaló!

2012. jan. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem Orbán Viktort, mert a hajstílusának köszönhetően rájöttem arra, hogyan tudom a későbbiekben leplezni kopaszodásomat: középen kell elválasztanom a hajam, nem oldalt! Körülbelül ennyi...
2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SoundscapeToArdor ***** válasza:
100%
Szeretem Orbán Viktort, mert segített eldönteni, hogy melyik lesz az a párt, amire soha nem fogok szavazni, ha nagykorú leszek és még ebben az országban élek. (Mert sajnos nem a természeti szépségektől függ a közemberek bankszámlája.)
2012. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cirmos macskafül ***** válasza:
100%
Szeretem ov-t! Minden egyes beszedenel sulyos penzeket adoanyozok neki. Kulonbozo adok ~eb, 27 afa. A forint az eurohoz chf- hez kepest kepest vicc. Remelem becsben hasznat veszi, amikor kezelik.
2012. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cirmos macskafül ***** válasza:
100%

Szeretem mert aki nem szereti mehet raportra..

Szeretem mert szarabbul elek mint 2 eve...

Szeretem mert a psziho.. akit meg mindig nem kezelnek..

Szeretem mert a ovi fan dobal nekem sok piroskat...

2012. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!