Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg cigány?

Orbán Viktor tényleg cigány?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 13:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
66%
De igen.
2012. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem fejezitek be ezt a fárasztó cigányozást? Ha csak fele annyi esze volna a legtöbb embernek örülhetnének.
2012. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eszével, hanem a gondolkodásával van baj. Kolopele a te gondolkodásoddal is, ha egyetértesz a közelmúltbeli döntéseivel. Nem hiszem el, hogy te egy felső vezető vagy, ha nem látod a problémát.
2012. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:52

Miért, talán már ez is fasiszta kérdés? Hogy valaki megkérdezte orbán királyunk valódi származását? Nem kéne minden apróságba rasszizmust látni. A Jobbikot is ezért utálja a sok agymosott.

2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
3%
"ma 14:04" Látok én itt sok problémát, de inkább az emberek fejében. Mivel mi külföldre termelünk, és a nagy profit lehetővé tette a magas béreket is, ezért semmi bajom nincs a kormány intézkedéseivel. Sajnálom, de ez van.
2012. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:32

Ja, hogy téged nem zavar hogy 50 milliókat dobnak ki festményekre, csak hogy szebb legyen az alkotmány dizájna. Meg hogy az adófizetők pénzén utaznak luxus szigetekre tárgyalni a roma integrációról...

2012. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
51%
Felesleges Kolopele neked érvelni, mert egy nagy szemkötő van a fejeden, és sajnos mivel te az intézkedésekkel jól jártál, hát addig látsz, az, hogy neked is visszájára fordulhat, nem veszed észre, mert egy maréknyi mogyoróval lekenyerezhető vagy és örülsz neki, mint majom a farkának, bár a banánfát vágják ki a hátad mögött, de te csak a mogyoróra koncentrálsz. Remélem érted.
2012. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Nekem is van 20 milliós festményem. Igazán feldobja a lakás hangulatát....... Kicsit komolyabbra fordítva a szót egyébként én azt bírom leginkább hogy azok akik ezeken a csekély összegeken ki vannak akadva lehet hogy nem is dolgoznak, vagy éppen adót sem fizetnek, ellenben bőszen hangoztatják hogy az adófizetők pénzéből van. Esetleg én fel lehetnék háborodva, hiszen közel 300 ezer forintot fizetek havonta be adó címén, nem beszélve a dolgozókról. Mégsem teszem, a gazdasági fellendülés nem egy festményen fog múlni meg pár vacak millión. A romák integrációja meg igen is fontos lenne. Egyébként meg nem akarja azt senki megérteni hogy nekem nem a Fidesz alatt lett jó, én már vagy 20 éve vezetem ezt a gyárat, azóta élek ezen a színvonalon. Egy esetleges államcsőd sem fog gondot okozni ha mégis sor kerülne rá, de ez a Fidesz alatt nem lesz. Le lehetne rólam már szállni azzal hogy majd neked is rossz lesz, meg hogy majd meglátod, te is tönkremész ha így folytatódik. Sajnálom, de nem lesz így, bármennyire is szeretné a többség.
2012. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ha itthon van gyárad, és itthonra termelsz, akkor ne beszélj h.lyeségeket, hogy egy államcsőd téged nem érintene.
2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
15%
Úgy látom nem igazán olvastad még amiket eddig írtam. Mi nem itthonra termelünk, hanem külföldi országokba, és amiket csinálunk azok világszinten egyedül állóak, a két szabadalmaztatott technológiámnak köszönhetően. Az egyik az ipari kerámia szinte gyémánt keménységűvé alakítása, a másik pedig a cirkon-oxid felhasználása a fogtechnikában. Vegyesvállalatról van szó, úgy látom ez eddig nem derült ki számodra.
2012. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!