Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz élj boldogan amint...

Fidesz élj boldogan amint mások saját kardjaikba dőlnek?

Figyelt kérdés

Eljött az a pillanat, amit soha nem akartam megtapasztalni…

2012… újév szuper minden anyám fizetési számlája a kezembe akadt, megis lepődtem rajta, hogy egyáltalán megkapta a 93ezer forintját mivel ez alatt szokott kapni habár nem sokkal, és ugye tudni kell, hogy ez még a 2011 decemberi fizetése volt, és itt kezdődik a baj. Mivel tegnap tudtam meg, hogy már nem lesz adókedvezmény ami anyánál 13ezer Ft-mínuszt jelent a 93ezerből tehát már 80ezer lesz a fizetése és ha még ez sem lenne elég délutános pótlékot se fog kapni ami megint 3ezer mínusz már 77ezer forintról beszélünk!! Kérdem én aki 37évet keményen végi dolgozott és nyögvenyelősen elmehet majd 40év munkaviszony után nyugdíjba mennyit fog kapni nyugdíjat? és addig hogy él meg az ember szaros 77ezerből amikor fűtésszezonba csak alabol 30ezer a gázszámlánk? és még se villany se víz se stb… ja és még ugye nem is ettünk de minekis… később úgyis éhesek leszünk nem?

2. dolog ugye tipikus magyar család lévén kb 10éve felvett hitelünket váltottuk kb 3éve euro alapu hitelre. Tehát hitelt hitelre. Mivel ilyen megbízható az a Mi drága kis Forintunk a 3éve felvett havi euro alapján fizetett csekk majdnem 10ezer forinttal lett több, ja és IMF-el folytatott paródia után a tegnapi 321Ft euro egyes ellemzők szerint még lehet majd 380 vagy akár 400ft is. Ezek után én mint szaros 2.éves végzős felnőtt ember gondolkozzak azok, hogy maradjak Hőn szeretett országomba? Amikor kint külföldön az itthon keresett fizetésem legalább 3-4szeresét kapnám meg. Köszönöm, de sajnos nem

Ebből éljen meg az ember köszönöm 2012, köszönöm 27%-os adó, köszönöm mélyen tisztelt Orbán Viktor és az egész pereputtya


2012. jan. 5. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés provokáció, kamu, de minimum tudatlanság.


"Mivel tegnap tudtam meg, hogy már nem lesz adókedvezmény "


A decemberi fizetést még a tavalyi szabályok szerint KELL elszámolni.

2012. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
teljesen jogos. Azzal viszont kiegészíteném, hogy nem csak orbánt kell hibáztatni, hanem az elmúlt rendszereket is,akik adósrabszolgává tettek minket.
2012. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

te meg nem tudsz olvasni, mivel decemberi fizetés volt 93ezer ft, és ezek után ha a sok szar lejön mennyi lesz a januári?

itt jön a te TUDATLANSÁGOD és provokációd hogy akik elolvassák a témát a te hülye kommentedre tudjanak elsőre reagálni...

2012. jan. 5. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

De mi a kérdés?

Mert ez inkább véleménynyilvánítás.

Egyébként erősen csúsztatsz.

93 ezres nettó fizetésnék nincs 13 ezer adójóváírás,sokkal kevesebb van.

Nem szűnik meg a délutános pótlék,azt legrosszabb esetben is beépítik az alapbérbe.

Nem kötelező itt élni,ha nem tettszik akkor el lehet menni,néhány évtizeddel ezelőtt erre nem volt lehetőség,a határt se lépheted át.Sok sikert!

2012. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ingyen tanulsz, az iskola mellett dolgozni is lehet. Ha végeztél menj külföldre, keress 3-4* annyit, mint itt és támogasd anyukádat.
2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem kardra...
2012. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kolopele ilyenkor hol van? Most mért nem magyarázza meg, hogy az édesanyának szabadalmaztatnia kellett volna egy új eljárást és nemzetközi kapcsolatok révén értékesítenie?

Kolopele szerint aki rosszul keres az született hülye és meg is érdemli.

2012. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kolopele bácsi nem ér rá, éppen csobban egyet:


[link]

2012. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kolopele lassan utáltabb lesz, mint Orbán.
2012. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes! Nekem 95e-nél volt 13e a jóváírás... nem kell emiatt támadni. Természetesen! Nem a mostani kormány a hibás, hanem az előzőek... ez tipikus terelés. Ugyan ebben a cipőben járok sajnos. Ráadásul a tanügyi módosításoknak köszönhetően már esélyem sincs rá, hogy befejezzem a fősulit. Köszönöm én is!
2012. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!