Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki egyetért...

Van itt olyan, aki egyetért Orbánnal?

Figyelt kérdés
Magyarázzátok el, hogy szerintetek miért jó, h azt csinálja, amit csinál?Félreértés ne essék, nem vitatkozni akarok, csak fiatal vagyok, és sok mindent nem értek.Pl. azt, hogy neki miért lenne érdeke csődbe vezetni az országot, de ha jól teszi azt, amit tesz, miért van mindenki ellene?
2012. jan. 7. 09:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

Nem mindenki van ellene, csak az (örök)elégedetlenkedők és a baloldaliak.


"miért lenne érdeke csődbe vezetni az országot"

Nem lenne érdeke.

2012. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akkor miért hajtogatják ezt állandóan, hogy csődbe viszi MO-t?
2012. jan. 7. 09:25
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

Mást ne tudnak...

Persze felhozhatják, hogy rossz a gazdaságpolitika.

És miért rossz?

Mert a gazdagokat támogatja, de azok nem fektetnek be.

A befektetés nem megy végbe két hét alatt...

Ilyenkor a baloldali perzóna majd felrobban, hogy nincs igaza és inkább lepontoz 0%-ra.

2012. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem hogy lenne az országba akár csak 1 ember is aki egyetért Orbánnal maradéktalanúl.

De fordítva sem hinném, az az hogy semmiben nem ért egyet vele. Én nem vagyok Fidesz szimpatizáns és szinte semmivel nem értek eggyet, de ez akkor sem ennyire egyszerű.


Pld azzal hogy a pénzpolitikánkat gyökeresen átkellene alakítani, a jegybank szerepével, az adósság kezeléssel, at Eu s pénzek felhasználásával stb stb, azzal egyetértek.

De ahogy ezt Orbán megakarja valósítani, azokkal a szarvashibákkal már nem. Persze a kérdés hogy mi a jobb?

Hiszen a balíbek ehez hozzá sem akarnak kezdeni, sőt azt is tagadják hogy komoly problémáink vannak ezeken a területeken. Pedig amíg ilen helyzetben van a pénzügypolitikánk addig gyakorlatilag ránk van húzva a szívató és alapjáratra van ítélve a gazdaságunk.


Helyesnek tartom a plázastoppot, de kevésnek a kermultik szabályzását.


Nem tartom ördogtőlvalónak az egykulcsos szja-t, de sajnos a mi gazdasági és társadalomszerkezeti felépítményünkbe ez nem férbele, arról nem is beszélve hogy egy destruktív korszakban bevezetni akkora ostoobaság ami minősíthatetlen.


A hatalomkiterjesztési felfogásuk pedig bár valamilyen fokon érthető, de nagyon eltúlzott, indokolatlan, diktatórikus és teli öngóllal"klubb rádió".


Csak kiragadtam néhány példát, ami jól mutatja hogy mennyire zavaros is az egész.


Összességében, nem támogatom a Fidesz eddigi tevékenységét, mert ami még jó is lehetne azt iselrontják a hatalmi aroganciájukkal, hogy a 2/3 ad al nem élnek, hanem visszaélnek, a retorikájukkal, és mindennek a következményeivel, a hatalmas gazdasági visszaeséssel.

2012. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Nincs.
2012. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
bizonyos kérdésekben igen
2012. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

""""Mást ne tudnak...

Persze felhozhatják, hogy rossz a gazdaságpolitika.

És miért rossz?

Mert a gazdagokat támogatja, de azok nem fektetnek be.

A befektetés nem megy végbe két hét alatt...

Ilyenkor a baloldali perzóna majd felrobban, hogy nincs igaza és inkább lepontoz 0%-ra.



A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad



Most akkor magyarázd el, hogy ha neked elengednek az adódből, te miért fektetnél be bármibe is?


Ez tényleg egy enyhénszólva ortodox, de inkább ostona,felfogás! Ugyanis ha 1 ft adót sem kell fizetnek, akkor sem fektetek be, ha nincs kereslet az általam felkínált termékre vagy szolgáltatásra. Inkább elköltöm a pénzem és jellemzően a társadalmi helyzetemből fakadóan magasértékű import cikkre. Fogyasztást pedig azért nem indikál mert jelentős bevétele az 1K szja ból, nem a magyar átlagnak hanem a felső 30% nak van. Az az pontosan annak a rétegnek, akik eddig is megtudták venni a magyar fogyasztásból származó szükségleteiket. Az az, nem szélesítették a fogyasztást.


Ha elmagyarázod nekem hogy mi lehet a befektetésre hajlandóságot ösztönző ereje az adócsökkentésnek, ha nem párosúl fogyasztás emelkedéssel, holnaptól fideszes leszek!

2012. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Kolopele.

Keress rá a válaszaira, ő nagyjából mást se tud, mint Orbánt és a Fideszt ajnározni. Nem is értem, miért nem vették még be a pártba. Nagyon jól mutatna Schmitt Pali és Lázár Jani mellett.

2012. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

"Ha elmagyarázod nekem hogy mi lehet a befektetésre hajlandóságot ösztönző ereje az adócsökkentésnek, ha nem párosúl fogyasztás emelkedéssel, holnaptól fideszes leszek!"


A gazdaságot nem pörgeti a csóró! Nézz szét egy panel lakásban, mit találsz ott ami magyar termék? Szerintem a kenyéren kívül semmit. Mi itt "gazdagéknál" nem megyünk el kináig nyersanyagig. Én szeretem a pénzt, és ha van, tudok, és csinálok belőle.

2012. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Én egyetértek!

Orbánnak nem érdeke csődbe vinni az országot ő azon van hogy minél előbb kivigyen minket a szarból.

Sokan azért vannak ellenne mert az alacsony keresetűeket érintik a megszorítások.

2012. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!