Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Jobbikos, az egyetért a...

Aki Jobbikos, az egyetért a cigányok ellen elkövetett gyilkosságokkal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 22:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mivel teljesen ártatlan és védtelen családokat támadtak meg. A jobbikot nemkéne azonosítani a hungarista kopasz majmokkal.
2011. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
nem. ártatlan embereket gyilkolni nem helyes.
2011. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
nem ,de ha olyan romákat lőnek le akik nem dolgoztak soka rokkant kártyával parkolnak drogokkal üzérkednek lányoknak keserítik meg az életét akkor teljes mértékben egyetértettem volna vele.
2011. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos az ilyen emberek miatt ítélik el sokan a jobbikot, mint az itt felszólaló 17 éves hungarista keménygyerek
2011. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
a probléma nem a cigányokkal van, hanem hogy nem dolgoznak, felélik a vagyont (családonként akár 800.000-1millió forint havonta), és hogy terrorizálják a többi embert (több tucat öregembert öltek meg a saját házában, félelemben tartják az adott település többi lakóját stb.). nem gyilkolni kell őket, hanem csak elvenni minden segélyt, amíg nem kezdenek el dolgozni (kártyás alapon segély). de nem tudom az ügy hátterét, hogy konkrétan miért ölték meg őket, mert ha volt elég indítékuk, akkor megértem őket. de igazából pont leszarom, viszont az nagyon idegesítő, hogy az ilyen ügyeket felfújják, de ha fordítva történik akkor "nincs semmi etnikai tényező", a képregény alapján..
2011. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

23:14,

ha volna kedvem, most aztán kacagnék, míg a székről le nem esem.Nem azért, mert Jobbikos vagyok, hanem mert felnőtt.

800 000-1milla? Hány éves vagy, kis butuska?


Senki meggyilkolásával nem értek egyet. Se fehér, se barna, se fekete, se zöld (hátha a marslakók itt telepszenek le) ember kioltani nem szabad. Aki adta, csak az veheti el.

2011. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
ha a kislányodat megerőszakolják 6an, aztán egy napon át kínozzák, megcsonkítják aztán megölik, nem ölnéd meg a tetteseket? ez erkölcsi kérdés, ilyenben úgy gondolom, van joga dönteni az embernek, nem csak Istennek.
2011. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
1 milliót havonta? Én mint komoly vállalkozó keresek annyit, egy falusi cigánynak csak a lyuk van a s...én. Hogy ezt honnan vetted.......A gazdag cigányok esetleg, de nem a szakadtak. Egyébként a gyilkosság az gyilkosság, ezen nincs mit szépíteni, bárkit is ölnek meg. Persze ha valaki az én gyerekeimet intézné el, vagy csak akár valamelyiket is, nem úszná meg élve, de ez független attól hogy cigány vagy magyar. Csak sajnos az sem adná már vissza őket, és még engem is leültetnének, úgyhogy ki tudja. Pont ezért és a lehetetlen programjukért utálja szinte mindenki a jobbikot, a 17 éves "rossz körülmények" között felnőtt fiatal ember is bebizonyította.
2011. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%

ezeket a cigánygyilkosságokat provokátorok csinálják

azok a "jobbikosok" akik egyetértenek:

beépítettm.oszadügynökök.

-hogy lehetne egyetérteni ártatlan emberek meggyilkolásával???? alvó anya gyerekével?

ez egy érdek, összeugrasztnai magyarokat-cigányokat, anarchiát csinálni.

g y.urcsány visszatérési kisérlete.

2011. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%

Már most meg megjött a Moszad is.

Hát hova kerültem?

2011. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!