Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is eltűnőben van az...

Szerinted is eltűnőben van az utcai falfirkálás Magyarországon? Minek köszönhető ez az örömteli változás?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, mindenki egyetért, hogy az utcai falfirkálás az ezredfordulóhoz képest drasztikusan visszaesett. Kultúrális oka lehet, vagy a szabályozás/büntetés érte el a célját jobban?
2012. jan. 8. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
A) Egyre több a rocker. B) Szétverik a szarfejű nigger/cigányimádó reppereket.
2012. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló ez jó :) Volt egy srác akit dutyiba akartak dobni emiatt, de inkább öngyilkos lett. De ha nem lenne büntetés, azért sokan csinálnák még ezt, nagyon sokan szeretik
2012. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Problem? ***** válasza:
100%
Azért mert baromi sokba kerül és kegyetlenül büntetnek érte.Meg lehet hogy azért is mert társadalom nagyon elítéli.
2012. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
egy hóbort volt amit szerencsére meguntak.
2012. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

-Elfogyott a falfelület

-Elfogyott a festék(re szánt pénz)

-Elfogyott a kedv

-Vége a divatnak ami miatt csinálták.

2012. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vissza esett? Itt volt az ideje. Sosem értettem mi értelme van hogy össze firkálják a falakat.

Lehet hogy már nem volt laza, kemény, király, vagy menő aki firkálgatja a falakat. Csak luser buta gyökér.

2012. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, lehet hogy már annyira nincsenek összefújva falak, de pl ha megnéztek egy BKV buszt vagy hévet, iszonyat hogy néz ki. Elsőre nem is szemet szúró, de ha jobban megfigyeled, alig van tiszta falfelület.

Mindenhol filcekkel össze van tegelve, vagy üvegkarcolócval bele van vésve valami baromság, alig lehet kilátni. Engem ezek az apróságok is zavarnak. Hülye tini kölkök csinálják, akiknek nincs jobb dolguk.

2012. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen többet takarítják. Épp tegnapelőtt a villamosból figyelve láttam egy frissen tisztított falfelületet, amit szinte folyamatosan firkák borítanak. Kiváncsi vagyok, meddig marad ilyen.
2012. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
köszönhetjük a fidesz kormánynak
2012. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A valsag miatt nem telik filcre/festekre. Helyette Facebook-oznak a fiatalok a szulok penzen...
2012. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!