Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Demszky Gábor (SZDSZ) és Hagyó Miklós (MSZP) 1400 milliárd mínusz produláltak a fővárosnak több száz hátrányos szerződéssel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 16:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Az a véleményem, hogy rohadjanak el mindketten.

(és most nyugodt vagyok)

2011. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Én azt nem értem, hogy miért nincsenek még börtönben...
2011. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

"1400 milliárd mínusz produláltak a fővárosnak több száz hátrányos szerződéssel"


nem hiszek benne. el is mondom miért.


nemrégiben egy kisváros vezetőségében felmerült, hogy a város melletti elhagyatott, évek óta parlagon heverő, ÁLLAMI TULAJDONBAN LÉVŐ földterülettel kezdeni kellene valamit. olyat nem találtak, aki megművelte volna, így tovább gondolkozatak és megszületett az ötlet:

Kezdeményezték állambácsinál, hogy a területet át kellene minősíteni ipari területté. ezzel nagymértékben megnőne az értéke, lehetne rá szerezni vevőt (állambácsi jó sok pénzt kapna), épülhetne rajta gyár, ami egy csomó helyi és állami adót fizetne, lenne munkája az embereknek.

állambácsi azt mondta, hogy nem.


a városka vezetése nem adta fel, tovább gondolkoztak. megszületett a B terv:

kerestek két embert, aki azt mondta, hogy megvennék a földet állambácsitól mezőgazdasági művelés céljára. állambácsi eladta, keresett a dolgon cirka 300 millát. viszont így a földterület az önkorményzat hatáskörébe került. ekkor jött egy cég és megvette a két embertől a területet picivel többért, majd kezdeményezte az önkormányzatnál az átminősítést ipari területté. ezt az önkormányzat meg is csinálta, hiszen mostmár ők dönthettek erről.

jelenleg a telek 7-8 milliárdot ér jelenleg és árulják.


a városvezetés előzetesben van, mert megkárosították állambácsit, hiszen megrövidítették vagy 7 milliárdal. legalábbis a sajtó meg a jobboldal szerint. (MSzP-s vezetés volt)


szerintem meg állambácsi elmegy a k. anyukájába, mert évek óta semmit nem kezdett a földdel, amikor hallot egy jó ötletet, akkor arra is nemet mondot, most meg próbálja a saját hülyeségét más bűncselekményének feltüntetni...

2011. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Legalább össze dől már az a büdös nyomortanya.
2011. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Gyurcsányékra és az mszpra már senki nem fog szavazni!


Megutálták őket a magyar állampolgárok, mert becsaptak minket!

2011. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Én nem hiszek az ilyen városi legendáknak, már azért sem hihető amit mondasz, mert az "A" tervnek nyoma van és azzal védekezhetnének, de gondolom nem tudnak! Nem hülye gyerekek vezetik a városokat, országokat! 300 milla az önkormányzatnak, a többi meg szépen ki volt találva és ment zsebbe a kenőpénz a pénzes befektetőktől!
2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
bocs, 300 milla az állambácsinak ment!
2011. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát én kíváncsi lennék, hány fideszes volt benne a fővárosi testületben az előző kormány ideje alatt, és ők milyen szerződésekről tudtak , milyen ppp-ket szavaztak meg stb..... Szerintem azok a "csontvázak" sokszor az ő közreműködésükkel kerültek oda. Egyébként demszky és hagyó üljenek csak jó sokáig.
2011. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"...Kezdeményezték állambácsinál, hogy a területet át kellene minősíteni ipari területté. ezzel nagymértékben megnőne az értéke, lehetne rá szerezni vevőt (állambácsi jó sok pénzt kapna), épülhetne rajta gyár, ami egy csomó helyi és állami adót fizetne, lenne munkája az embereknek.

állambácsi azt mondta, hogy nem.

..."


Állambácsi talán nem indokolta meg a döntése okát ?

Így érthető ha átverik a kiskapukat kihasználva.


Ökörköri

2011. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
64%
Száradjanak el mint egy kóró.
2011. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!