Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy a BKV-ban testesüln...

Lehet hogy a BKV-ban testesülnek meg a csőd első jelei?

Figyelt kérdés
Hiszen a csőd a fizetésképtelenség, és bármely szférába elindúlhat.
2012. jan. 10. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Más egy család, egy vállalat, egy település, és egy ország csődje. A BKV sok éve kínlódik lényegében az ország helyzetétől függetlenül.
2012. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja semmi köze az országhoz.Ott a vezetők rontották el a dolgokat mert 100 milliós jutalmakat végkielégítéseket osztottak szét jogtalanul.Már ma olvastam hogy már az alkatrészellátást is szüneteltetik mert nincs pénz!Ha csődbe megy Budapestnek vége!Mondjuk engem annyira nem érdekel mert vidéken lakom meg autóval járok.
2012. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
azért vhogy nem tudom elképzelni h leáll minden... csak megint ijesztget a média.
2012. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 escrogar ***** válasza:
100%
A BKV haldoklása évtizedes, lehet megköszönni Demszkynek és a sleppjének.
2012. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem értem a válaszolókat.


Nem nem semmi köze hozzá.


Közben meg az egész ország 22 éve ugyan abban a helyzetben van, mint ma a BKV, az az hitelek nélkül végünk, és semmire nem jut. Az ország vezetői diletánsok és lopnak csalnak.


Hol az eltérés?

2012. jan. 10. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
A Magyar Népszava szerint ha bedől a BKV, könnyen bedőlhet az ország is, mert a GDP 50%-át Budapest adja és tömegközlekedés nélkül nem tudnának az emberek munkába járni => nem lesz pénz => államcsőd. Szerintük szándékos is lehet akár a bedöntés a kormány részéről, hogy a Fidesz azt csináljon az országgal, amit akar.
2012. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 escrogar ***** válasza:
Létezik hatástanulmány a BKV bedőlésének következményeiről, és nem államcsőd, pedig szakemberek számolták. A "Magyar" Népszavának ne tessék bedőlni.
2012. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: oké, oké, de azért elég durva következményei lennének, nemdebár?
2012. jan. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wow. Ha a bkv bedől, bedől az egész ország, ez egyértelmü. Napi kb. 10milliárd forint minusz az államkasszából, ismerve a mai helyzetet, hogy gazdálkodja ki állambácsi ezt? Na mesélj, te vágod azt a hatástanulmányt, biztos van rá módi!
2012. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!