Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A (szélső) jobboldaliak...

A (szélső) jobboldaliak tisztában vannak vele, hogy a zsidó szó nem azt jelenti, hogy nyugati üzletember?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 19:21
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
76%
Nem :D
2012. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem így van! Egy igazi szélsőjobbosnak mindenki zsidó, aki nem velük van.
2012. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
64%
Kedves szélsőjobbosok! Nagy az orrom, közgazdász vagyok és liberális, körül vagyok metélve és beszélek héberül. Szerintetek zsidó vagyok? Hát nem! Zsinagógában soha az életben nem voltam, kizárólag katolikus és református felmenőkkel rendelkezem:)
2012. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
54%
Ha erre rájönnének, sőt arra is, hogy nem mindenért a zsidók a hibásak, egy világ omlana össze bennük, megszűnnének lenni.Szerintem irigyek, miért nem tanulnak, inkább ápolják a kapcsolataikat, ahelyett, hogy gyűlölködnek.
2012. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
37%

ma 19:33


Hát lehet hogy nem voltál még zsinagógában, de pénzt nem bíznék rád, az biztos :)

2012. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%
Én amúgy rendszeresen olvasok kurucinfot. Néha vicces. Néha viszont rámjön, hogy most kellene itthagynom ezt az országot...
2012. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
42%
az egy dolog, hogy az általánosítás túlzás, de oka van annak hogy ekkora a gyűlölet feléjük. Ez nem azért van mert valaki csak úgy kitalálta. Nem Hitler volt az, már jóval előtte mindig téma volt a zsidóság, cionizmus stb. És nem kell azzal a szöveggel jönni hogy az csak egy vallás. Volt ennek egy faji megközelítése is a második világháborúban. És most jöhet a fasisztázás, nácizás, amihez a demokrácia kis ártatlan védőangyalai annyira értenek :)
2012. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
30%
a tőkés zsidók elnyomnak minket! meg kell védenünk magunkat különben mi és gyermekeink rabszolgák lesznek!
2012. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%

Én Jobbikos vagyok, de nem érdekelnek a zsidók.



Az ehez hasonló kérdések sem nagyon, mert annyira gyerekesen povokatívak, hogy nem veszem fel a kesztyűt és nem alacsonyodom le erre a szintre.


Válaszúl.

Persze hogy nem minden üzletember zsidó!

De sajnos a globális pénzvilág és kereskedelem meghatározó része, az az.

Mot linkelhetnék videókat hogy kik is ezek, de minek, hiszen ti is tudjátok.

Sőt az sem érdekelnek hogy ezek a zsidók azok akik.

De sajnos ezt a válságot is ők idézték elő, és sajnos a hozzáállásuk az emberekhez ezeknek a zsidóknak, sokkal kíméletlenebb mint ahogy bánt a zsidókkal az élet.

Ők azok akikkel nem érdemes foglalkozni, akiket nem a pénz éltet hanem már a hatalom.


Na őket nem kímélném!

2012. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 dizus ***** válasza:
43%
Gondolom a rabszolgaság alatt azt érted hogy lesz munkád,nem? Imádom mikor olyen szavakat használnak aminek a jelentésével nincsenek is tisztában(lásd rabszolgaság).Nyílván ez kimaradt az eddigi életed agyonképzési programjából!
2012. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!