Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A (szélső) jobboldaliak...

A (szélső) jobboldaliak tisztában vannak vele, hogy a zsidó szó nem azt jelenti, hogy nyugati üzletember?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 19:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

ma 19:55


Na milyen előzménye volt?! Meséljél már!

Európában mindig is utálták a zsidókat, azért mert itt keresztények élnek és mindig is szúrta a szemüket jézus gyilkosának népe. Ennyi a történet. A vallás ment az emberek agyára! Ugyanez a mese megy manapság a muszlim világban, zsidók helyett hitetlenekkel.

2012. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
44%

"Gondolom a rabszolgaság alatt azt érted hogy lesz munkád,nem?"


ja, 3műszak minimálbér és minden 3.forintom adó. Ez mi ha nem modern rabszolgaság?

2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%

"De sajnos a globális pénzvilág és kereskedelem meghatározó része, az az."

Ugye, akkor meg is tudod nevezni őket?! Biztos kiváncsiak a többiek is.

Én mellesleg arra emlékszem, hogy a világ 10 leggazdagabb embere között alig van zsidó és közülük is a leggazdagabb egy mexikói.

A JP Morgan Chase első embere sem zsidó, a Citigroup elnöke sem, a Morgan Stanley vezérigazgatója sem és az IMF-es Christine Lagarde sem az. A világban elnöke Robert Zoelick sem zsidó. Kiváncsian várom a nagyhatalmú zsidók listáját!

2012. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%

"ja, 3műszak minimálbér és minden 3.forintom adó. Ez mi ha nem modern rabszolgaság?"

Dédnagyapám tív évesen mezitláb dolgozott a helyi téglagyárban, hogy meglegyen a kenyér az asztalra. Általában zsíroskenyeret ettek, néha üres kenyeret szőlővel. Szerintem ő pofánvágna ilyen kijelentésekért. Mellesleg a rabszolgaság kényszeren alapul! Hol voltál te kényszerítve, hogy ne tanulj?!

2012. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki ismeri a történelmet, tudja jól, hogy a zsidóságot végig üldözték. De ők mégis itt vannak, tanultak,elértek valamit, összetartanak, sőt szerintetek már a világot uralják és irányítják.Hát akkor le a kalapom előttük, inkább, mint az acsarkodó szélsőjobbosoknak, akiknek a gyűlölet az egyetlen mozgatórúgója. Pontozzatok le, de igazam van.
2012. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
13%
Bolsevik agitátor -,-"
2012. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
11%
azért üldözték őket régen mert már akkor is csaltak loptak bankárok voltak, élősködők
2012. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Dick Esmen ***** válasza:
35%
hogy tisztába vannak vele?Igen.De ennek ellenére mégis mondják hogy a nyugati üzletemberek zsidók.És ezt őszintén mondják.Ezt hívják duplagondolnak.
2012. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%

#17:


És mi a megoldás ellenük? Újabb pogromok? Holokauszt? Haza Izraelbe? Megtéríteni mindegyiket kereszténynek és legyőzzük a gonosz háttérhatalmat a szeretet erejével?


És azt ugye tudod, hogy adók nélkül nem lennének se utak, se rendőrök, teljesen magadnak kellene megcsinálnod mindent? Elhiszem, hogy jobb lenne, ha ötödével olcsóbb lennének az árúk a boltban, 250 Ft*ért tehetnéd tönkre a saját és mások tüdejét, feleannyiból rúghatnál be, és olcsóért vehetnéd a benzint az autódba. Az adók leváltására két módszer lehetséges: az egyik a megvalósult kommunizmus, a másik az anarchizmus vagy az anarcho-kapitalizmus.


Régen én is bevettem ezt a marhaságot, de aztán kérdéseket kezdtem el feltenni az úgynevezett "háttérhatalommal" kapcsolatban. Olyan mint egy isten: senki nem látta, de sokan meg vannak győződve arról, hogy egy háttérerő (ez esetben a zsidók) irányítanak mindent. Cáfolni meg szigorúan tilos, mert az idióták szeretik az érvelési hibákat, sokszor ezek segítségével húzzák őket csőbe. Rosszabb esetben egy homoszexuális cigány zsidóbérencnek neveznek ki, akinek el kell hagynia az országot, mert nincs szükségük korcsokra.

2012. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
29%

"Kedves szélsőjobbosok! Nagy az orrom, közgazdász vagyok és liberális, körül vagyok metélve és beszélek héberül. Szerintetek zsidó vagyok? "


Természetesen.

2012. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!