Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közületek ki tudja, hogy...

Közületek ki tudja, hogy Orbán a politikájával egyáltalán mit akar, hova fog kilyukadni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem tudom sajnos csak azt, hogy Emmútnyócév!
2012. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem, azt tuti. Lehetetlen egy személy.
2012. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Az a nagyobb baj,hogy ő maga sem tudja!
2012. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Teljes és korlátlan egyeduralmat akar. Ezt a párton belül már régen elérte, az országon belül pedig most, a másféléves fülkeforradalmi jogalkotás és az ezekből folyó kinevezések révén.


A másik roham, a szabadságharcnak nevezett őrület keretében Orbán a nemzetközi, és különösen az EU és az IMF tekintetében fennálló függetlenségét akarta megszerezni. Ezért ment neki mindenkinek, és dacolni próbált mindennel és mindenkivel, aki és ami nyugati. Na ebbe a harcba már beletört a bicska. Hogy mi lesz a konkrét végkifejlet, azt nem tudom. Annyit látok, hogy Orbán folyamatosan blöfföl és időt húz, de már átlátnak rajta, úgy hogy szerintem valamilyen formában le fogják nyomni.


A harmadik terület a gazdaság. Orbán itt is egyeduralomra tör, elkezdte annak kiépítését, hogy egy területen csak egy vállalat működhessen úgy mint a szocializmusban, és azok persze hozzá vannak bekötve (élelmiszer-kereskedelem: CBA, bank: OTP, benzinkút: MOL stb.)


Az önkormányzati intézmények államosítása is beillik ebbe a sorba, ettől kezdve a kórházak és az iskolák vezetőit is az állam, végső soron Orbán Viktor nevezi ki.


Ha a Nyugat valahogy le nem állítja ezt az egészet, akkor bizony az élet minden területén Orbán egyeduralmába, azaz az elhíresült centrális erőtérbe ütközünk.

2012. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hajdu Peter ***** válasza:
17%
Nagyon kemenyen gondolkodhatnak am ök ott rajta , hogy milyen megoldasokkal lehetne az orszagot ebböl a helyzetböl kihuzni . Mindenki az O.V.-rol ir biztos van nehany közgazdasz , es bankszakember akivel ö napi szinten vitatja elemzi a lehetösegeket .
2012. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

"Teljes és korlátlan egyeduralmat akar" Ez nagy butaság.

Orbán Viktor a rendszerváltás utáni legjobb miniszterelnök.

2012. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

A legrosszabb eddigi miniszterelnök. Abban pedig téved az előttem szóló,hogy konzultál a közgazdászokkal és bank szakemberekkel. Matolcsival kapcsolatban egyszer kijelentette a TV-ben,hogy neki rá van szüksége,nem közgazdásztokra.

Pár héttel ezelőtt találkozott egyetlen alkalommal közgazdászokkal. De a jelek szerint nem hallgat rájuk.

2012. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Kedves Hajdú Péter! Le tudnád vezetni, hogy Orbán miért olyan nagyon jó? Mert én levezettem, hogy miért nem jó.
2012. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bumbi02 ***** válasza:
78%
amúgy aki azt írja hogy legjobb miniszterelnök.. az indokolhatna is.. mert szerintem az hogy az egyik legrosszabb azt már nem egyszer indokoltuk.. de ezt még sose láttam alátámasztva hogy mitől is lenne a legjobb (persze leszámítva a megmutatjuk az EUnak meg IMF-nek dumát... de más intézkedésekről senki nem tudott még beszélni..)
2012. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 örűltproffesszor válasza:
31%
Orbán Viktor nagy politikus,ez vitathatatlan.A tudatlan embereknek ajánlok 1-2 zeigeist filmet megnézésre.
2012. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!