Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 20% al nőttek az élelmiszer...

Ha 20% al nőttek az élelmiszerárak átlagosan az elmúlt két évben az "Rtl szerint" akkor elképzelhető-e hogy 2-3 éven belül 40-50% al emelkednek?

Figyelt kérdés

Ne nevezz baromnak hanem gondolkozz!

Az energia árak az Áfa, az infláció, még most főzi a keserűlevest.


2012. jan. 12. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Az élelmiszerárak drasztikusan 2007 és 2009 között növekedtek olyan 25 % körül, most a két év alatt 6%-ot növekedtek.
2012. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok have, én nem vitatkozom, te meg vitatkozz az RTL el!
2012. jan. 12. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem valószínű. Az élelmiszerárak érezhetően kisebb mértékben nőttek, mint nőhettek volna, márha csak a benzinárral összehasonlítom, akkor látszik. Egyszerűen kénytelenek lent tartani a boltosok az árak, különben nem vásárolnak ott.
2012. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sem tűnt fel drágulás az utóbbi időkben, pláne nem nagymértékű.

Szerintem emelkedni sem fognak, mert akkor nem lesz, aki megveszi.

2012. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,fognak nőni. Az alapvető élelmiszereket nyugodtan emelhetik a kereskedők,mert azt azoknak is meg kell venni,akik fillére beosztják a pénzüket.

Nem csak az RTL- szerint nőttek,hanem ténylegesen is. Vezetek már rég óta háztartási naplót,így módom vagy egy.egy vásárlás után ellenőrizni,hogy mi lett drágább. Mindig akad egy-egy újabb árucikk,ami megdrágult.

Az energia az idén még többet emelkedik.

Tavaly átlagosan havonta 28.000.- Ft volt a gázszámlám,a januárit ma kaptam meg,32.000.- Ft-ról.

2012. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Komolyabb drágulás nincs, minden beszerezhető megfelelő áron.
2012. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!