Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kommunista rendszerbe is volt...

Nem dávid kérdése:

Kommunista rendszerbe is volt cigányokkal probléma?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

17:42 vagyok, nagyon kíváncsi lennék, kik pontoztak le 0%-ra, azok ugyanis tagadják a valóságot :)

Utána lehet nézni, hogy sajnos igaz, amit írtam...

2012. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Kik pontoztak volna.. a libbant bérkommentelők. Most szállja meg ismét az oldalt az szdsz/lmp fizetett söpredéke.
2012. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

ma 18:05

Én felpontoztalak! :-) Ne érdemes foglalkozni ezekkel a deviánsokkal!

2012. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor teljesen más problémák voltak velük azt tudom. Meg sokat ferdített az akkori média is, hogy egyrészt a szőnyeg alá söpörjék az akkor még könnyen megoldható problémákat és hogy eltakarják, hogy az akkori rendszerben is voltak szegények. Ezért gyártották akkoriban a cigánybűnözés kifejezést pl.
2012. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%

Baj mindig is volt a cigányokkal, mert sunyik. Ezt nem előítéletből mondom, 100 éves feljegyzések mesélnek ezrekről a történetekről. Csak száz évvel ezelőtt, ha egy gyilkost elkaptak, akkor azt már húzták is fel a fára, ma meg 2 nap után ki is engedik őket a zsaruk.

Régen rendszabályozták őket, ma nem. Sőt ma direkte rátelepítették a rendes emberek nyakára őket. Lásd Miskolc, Avas lakótelep. Fogalmam sincs milyen elvetemült ötlet részeként teszik tönkre tisztességes emberek életét a politikusok, de hogy a büszke bal oldalról jött az utasítás, az tuti.


Ahogy nézem a pontozásokat, ma este a libsi fórumozók nagyon serények :D Engem nem érdekel, pontozhattok akár mínuszba is, az igazságon ez még nem változtat.


Örülök, hogy Buda egy jó részén lakom, és nem egy ilyen cigány fertőzött településen. A riportokban mindig azt mondják el a jelenség elszenvedői, hogy legszívesebben elköltöznének innen, de nincs aki megvegye a lakásukat, hisz bárki jön megnézni, azt látja, hogy szemét, rongálás, és rossz arcúak mászkálnak, rögtön vissza is fordul. Sajnálom ezeket az embereket. Veszélyben a biztonságuk, a vagyonuk, nem tudnak nyugodtan pihenni a hangoskodás miatt, és az ingatlanuk is elértéktelenedett.


Komcsi rendszerben nyomtak valami melót a tetvesek kezébe, de akkor is figyelni kellett rájuk.

2012. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Volt bizony, csak a különbség az, hogy akkor még a rendőrnek nem kellett magyarázkodni, miért vitte be fogdára, ma meg már azért b*sszák le, ha intézkedik.
2012. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Érdekes cikk, a falas rész a végén ugyancsak, ahol a jogvédők és a helyi lakosok véleménye alaposan eltér.


Kérdem én, miért kap egy értéket nem becsülő cigány ingyen lakást, amit pár év alatt lerombol, és miért nem kap ingyen lakást egy fiatal magyar pár, akik családot szeretnének alapítani, de nem akarnak 60 évig tartó hitelt felvenni ahhoz.

2012. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!