Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosként egyetértesz az...

Jobbikosként egyetértesz az Európai zászló égetésével?

Figyelt kérdés
Én, személy szerint nem.
2012. jan. 16. 00:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Nem, határozottan nem.

Lépjünk ki az EUból, lépjünk vissza kis nyomi, kívülálló országnak? A szövetségesség nagyon fontos az országnak. Szövetség nélkül semmik vagyunk.

Ugyanakkor egyet értek az elhangzottakkal, amiben bírálják az ország kizsákmányolását, és azt, hogy próbál nekünk diktálni az EU meg az IMF nevű globális uzsoramaffia.

A szuverenitásunk nagyon fontos, de egy ilyen szövetséget hátrahagyni botorság.


Maga a zászlóégetős jelenetet ugyancsak nem támogatom. Égjen vagy éljen. Legyünk már felnőttebek. Legyünk már példaértékűbb párt

2012. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
39%
én igen, azon meg csak röhögni tudok, hogy ezért feljelentették őket garázdaságért
2012. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Épp ezzel a gengszterszövetséggel van a probléma!


az eddig is tönkrement gazdaságot még jobban tönkretették!

Agráriparunk már gyakorlatilag nulla!

Nézd csak meg! Minden gyárat bezártak, helyette mindenütt plázák nyílnak. Szerinted meddig lehet ezt az állapotot még fenntartani? Nulla termelés/megtakarítás, de vásárolj csak import termékeket, hitelre, ahogy azt neked diktálják!

2012. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

(ami lemaradt)

... Sokan vannak ebben az országban, akik nem tudják kire szavazzanak. Ha esetleg kicsit is szimpatikusnak tűnhet nekik a Jobbik, az ilyen ostoba drámai jelenetekkel, mint az égetés, csak elveszik a kedvüket.


Kb ugyanekkora baromságnak tartottam a budapesti főpolgármester választások kori kampányt, amikor azt a hülye legyet csapták agyon, meg kiírták, hogy véget vetünk az élősködésnek, vagy mifene. Ott is fogtam a fejem, ilyen hülye üzenetet. Én mint jobbikos mindig kiemelem, hogy nem vagyok náci szimpatizáns, erre mindig jönnek ezekkel a hülye szlogenekkel, amikkel rám cáfolnak.


Van ez az élősködős kiirtós, meg az igazság szabaddá tesz.

"Hivatalosan nem vagyunk nácik, de azért nem vetjük meg a régi értékeket, höhö" - kb ezt üzenik ezek a szlogenek.

2012. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek! Ázsia sokkal jobb hely, mint Európa! Magyarországnak Ázsiához kéne tartoznia!
2012. jan. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
52%
Akkor menjél vissza Ázsiába!
2012. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
63%

"Egyetértek! Ázsia sokkal jobb hely, mint Európa! Magyarországnak Ázsiához kéne tartoznia!"


Idióta-e vagy? Mire alapozod? Földrajzilag elég messze vagyunk a Boszporusztól és az Uráltól is, kulturálisan is az ortodoxtól, gazdaságilag is.

2012. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%

"Agráriparunk már gyakorlatilag nulla!"


De dhága egyenetlen bahátom hova a nyavalyába akarsz termelni ha nincs piac? Mikor kiírták hogy tovaris konyec a tovarisok ezt írták magyarszki piac konyec!A szívóskodás pofáraeséshez vezet.Bárminek az égetése meg fasizmus!

2012. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Én magával a zászló égetéssel nem értek egyet.

Az elmondottakkal viszont igen.

Szerintem zászló égetés nélkül is hatásos lett volna..


Amúgy meg ezzel csak magunkat égetjük, főleg a Jobbik.

2012. jan. 16. 00:45
 10/36 A kérdező kommentje:

Az első válaszolóval kb. ugyan azon a véleményen vagyunk.


Én pl. azzal sem értettem egyet, hogy a tv2 és az rtl székházát romboljuk le stb.


Igen, nekem sem a kedvenc csatornáim, sőt, a tv2 be sincs hozva, DE hogy akarnak így több szavazatot nyerni, mikor az ország lakossága (sajnos) ezeken a tv-ken él? Meg lehet nézni a nézettségi mutatókat..

Szerintem nagyon sok szavazatot buknak ilyen hülyeségekkel.

2012. jan. 16. 00:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!