Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom hogy az Eu parlament...

Jól látom hogy az Eu parlamentben is úgy vinnyognak és agresszívek a balibek mint itthon?

Figyelt kérdés
Rendesen hazudoznak, teljesen gátlástalanúl!
2012. jan. 18. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Jól látod!
2012. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Na, ezt pont te mondod.
2012. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sz1u ***** válasza:
36%
Rosszul látod. Ugyanazt a közvetítést néztük? Mert én csak Orbánt és a Néppártot láttam (ill. hallottam) csúsztatni és hazudozni. Gátlástalauuul...
2012. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen!De azok az emberek nem azért ülnek ott sem bal sem jobb oldali mert kirabolta és eladta saját zsebre az országát és nyomorba döntötte a saját népét
2012. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Azt pl. itt láthatod, hogyan vinnyogott Orbán -ellenzékben-azért, hogy az EU ne segítse a magyar kormányt:


[link]

2012. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

A balos liberális zsidók hazudoznak össze-vissza. A pénz és az IMF az ő istenük.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a melegek házassága ennyire probléma lenne!

2012. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Köszönjük Bokros lajcsi és Gönczi kingácska....
2012. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát gyerekek, pontosan ettem amikor az a Com Bandit, meg a másik libsi beszélt, de majdnem elharaptam vagy 2× a nyelvem. Nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek, de az utóbbi tört ki belőlem. Ezek főleg Bandit egy idegbeteg idióta, úgy hisztizik mint egy taknyos gyerek, miközben a radikálisokat is a sarokba szégyenítő agresszivitás is átütött a képernyőn. Komoly párhuzamokat lehet felfedezni a magyar társaikkal párhuzamban. Egyszerüen vicc.

Eddig sem tartottam sokra magát a nézeteit a baliberális felfogásnak, de a hátamögötti embert legalább tisztelte.

Most ez is foszlani látszik.

2012. jan. 18. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Bokros Lajos annyira utálja a magyarokat, hogy angolul bezélt. Szemét disznó!
2012. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Jól látom, hogy külföldön is pont ugyan ilyen idegbeteg, tudatlan állatok a szélsőjobbosok, mint itt? Igen jól látom! Lehet lepontozni :P
2012. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!